BYT

Truhlářská hoblovka WOODSTER PT 85 – a k ní doprava a nože ZDARMA

Protahovací hoblovka je neocenitelný pomocník v dílně každého, kdo pracuje se dsřevem jen trochu víc, než, že jím topí. Pokud o koupi tohoto stroje uvažujete, doporučujeme vám novinku – truhlářskou hoblovku WOODSTER PT 85 z e-shopu Domácí technika . Její hlavní výhodou je cena, samostatný posuv a že není na 380 V.

Značka Woodster se představuje
WOODSTER je nová značka na trhu v České republice. Je to dceřiná značka světoznámé značky Scheppach a to je pojem! Již 78 let nabízí nekompromisní profesionální stroje pro práci se dřevem. Tradiční německá preciznost, propracovanost každého detailu a excelentní servis dovedly tuto značku na samý vrchol. Nyní je tu Woodster, nová značka strojů pro náročné hobby použití, která těží z desetiletí zkušeností techniků Scheppachu a přidává něco navíc – dostupnost pro každého. Pokud nejste profesionál, ale přesto vyžadujete stroje výborné kvality, Woodster je tu právě pro Vás.

Truhlářská hoblovka  WOODSTER  PT 85
Jako všechny stroje Woodster je i tento kombinovaný stroj špičkou ve své kategorii. Má silný motor, robusní konstrukci kombinující prvky oceli a litiny, stabilní nohy zajišťující stabilitu stroje i při zpracování dlouhých kusů a dva kvalitní HSS nože umožňující hladké a rychlé opracování dřeva. Široký pracovní prostor zvládne dřevěné kusy až do rozměrů 204×120 mm. Protahovačka má automatický posuv!!!

Technické parametry:
Motor: 230V / 50 Hz, Příkon: 1250 W, Počet nožů: 2, Počet otáček: 8000 ot/min., Rozměry stroje: 815x450x425 mm, Hmotnost: 25 kg.
Úprava povrchů: Záběr (max. šířka): 204 mm, Max. hoblina: 2 mm, Rozměr krytu: 500 x 90 mm, Sklon krytu: 90 – 45 stupňů, Rozměr plošiny (stolu): 737 x 210 mm.
Protah: Záběr (max. šířka): 204 mm, Max. tloušťka: 120 mm, Max. hoblina: 1 mm, Rozměr plošiny (průtahu): 250 x 204 mm, Úběr: 0-2 mm.

Bezpečnost a komfort je samozřejmostí
Důležitým faktorem je bezpečnost a komfort obsluhy. Vše je homologováno dle směrnic: EEC, EN. Výrobek je perfektně zabalen v polystyrenovém kvádru. K zákazníkovi je dodáván už  ve smontovaném stavu, všechny spoje perfektně utaženy, přesně seřízena, stačí jen zběžná kontrola dle návodu. Máme osobně odzkoušeno – zhotovení dřevěné pergoly.
Hlavní bezpečnostní spínač a možnost odsávání hoblin patří k samozřejmému standardu. Další bezpečnostní spínač je u krytu pro odsávání pilin. Může se vám proto stát, že hoblovka nepůjde napoprvé spustit. Nejedná se však o výrobní vadu, ale ochranný prvek, jelikož musíte mít nasazený kryt odsáváni i při hoblování i protahování!!!

Další skvělé bonusy
Při koupi hoblovky dostanete  jako bonus nože v hodnotě 449 ,-Kč!!!. A též doprava hoblovky k vám domů je zdarma.  Zboží putuje k Vám přímo ze skladu prodejce, vaše objednávka už není postupována nikomu dalšímu.

Na všechny modely zajišťuje firma záruční i pozáruční servis. Kdo má zájem, může si dokoupit ještě další příslušenství.

Neváhejte a zakupte si truhlářskou hoblovku WOODSTER PT 85 od společnosti Domatech Production s. r. o. právě teď za výjimečnou cenu!

Více informací: www.domacitechnika.cz; http://info.domacitechnika.cz

Kontakt:
Domatech Production s.r.o.
Zájezd 6
552 03 Česká Skalice
tel.: 491 435 366
e-mail: obchod@domatech.cz

Související příspěvky

Vliesové tapety Open Air – dodají interiéru svěžest a moderní vzhled

redakce

Garážové stání – jak jde spojit kvalitu, funkčnost a styl

redakce

Nová rezidence Hadovitá

redakce