BYT

Tradiční kapsáře trochu jinak

Kapsář je úžasná věc, která k nám přichází z dávné historie a nachází bohaté využití i v současnosti. Známe tradiční využití kapsářů v koupelnách na toaletní potřeby, v dětských pokojích na hračky a na malá dětská tajemství. Také se běžně používají v šatnách s oblečením, k ukládání různých doplňků a maličkostí. Co ale kapsář na květiny?

 

Myslíte, že to je nemožné? Naopak je to sice velmi netradiční, hodně nové, ale krásné a praktické! Kapsář na květiny je elegantní řešení pro malé prostory. Kapsář na květiny totiž  vypadá skvěle a velmi originálně v každém bytě! Zkrátka je to módní hit, který vás dostane! Koupit ho a inspirovat se jeho využitím můžete v internetovém obchůdku www.kapsarenakvetiny.cz .

 

Kapsář na květiny – použití

Kapsáře na květiny představují moderní a praktické pojetí závěsných obalů na květiny. Lze v nich pěstovat jak rostliny interiérové, tak venkovní. Díky svému jedinečnému vzhledu, snadnému použití a velkému výběru barev je zárukou oživení každého prostoru. Kapsáře lze také aranžovat, což ocení zejména zručné a umělecky nadané zákaznice. Aranžmá je možné obměňovat dle potřeby. Teď na podzim bude zajímavá kombinace sušených rostlin v teplých barvách, vzápětí ji může vystřídat sváteční vánoční kompozice. V létě naopak kapsář na květiny ozvláštní váš balkón či terasu. Fantazii se meze nekladou. V každém případě získáte jedinečný a zajímavý doplněk vašeho bytu, který vaši přátelé budou obdivovat.

 

Kapsáře na květiny – použité materiály

Kapsáře jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů Akrylu nebo PVC, které jsou opatřeny úpravou odpuzující vodu a plísně, jsou barevně stálé, odolné vůči UV záření, mrazu a teplu. Kapsáře jsou vyztuženy sklolaminátovými tyčkami, aby lépe držely tvar, a čtyřmi nerezovými oky pro jednodušší uchycení k podkladu. Podle libosti je můžete spojovat a vytvářet tak větší variace. Jako doplňkový sortiment k tomuto účelu můžete zakoupit nerezové nebo pozinkované karabiny.

 

Už jste si rozmysleli nákup a svou první aranž? Ať už kapsář použijete na květiny pokojové a nebo jej využijete pro podzimní a později vánoční dekoraci, nebudete zklamáni. Přijďte si vybrat a nakoupit svůj kapsář jako základ nevšední dekorace do e-shopu www.kapsarenakvetiny.cz .

 

K+K Zahrada s.r.o.
Ing. Miloslav Kaláb
Kozí 203
66408 Blažovice 

tel.: +420 777038935

 

Související příspěvky

Jídelna dle vašeho gusta

redakce

Bydlení s atmosférou. Pořiďte si fototapety!

redakce

ASIO, spol. s r.o. – čištění odpadních vod

redakce