BYT

Tradiční kachlová kamna s akční cenovkou

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Kachlová kamna jsou českou klasikou a zná je opravdu každý Čech. Vyrůstali jsme s nimi – v tolika filmech a pohádkách jsme mohli vidět tu českou klasiku zdobenou okrasnými kachličkami. Někdo je měl dokonce doma, jistě sami vzpomínáte. Někteří si je tak zamilovali, že je musí mít i u sebe doma. Nacházíte v nich zalíbení také a chcete značně ušetřit? Pak Vás jistě osloví nabídka tradičních kachlových kamen společnosti Topeni-koupelny.

„Březen, za kamna vlezem“

Ač česká pranostika hovoří jasně o tom, že v březnu budeme ještě stále za kamny, počasí nám vzkazuje něco poněkud jiného. A uvidíme, zda počasí dá na pranostiku dubnovou a za kamny ještě stále budem. Pokud ne a hodláte letos modernizovat a řešit nová kamna, jistě nebude vůbec od věci si taková kamna na příští rok včas zajistit. Můžete tak značně ušetřit, za což Vás bude Vaše peněženka zbožňovat. Protože nyní je ten nejlepší čas na nákup nejen ozdobných kachlových kamen – ceny kachlových začínají již na 18 500 Kč!

Proč tedy řešit kamna na začátku jara?

To je dobrá otázka. Většině lidí jde z přemýšlení nad nákupem kamen těsně po skončení zimy hlava kolem. Nejen z neustálého nošení nového a nového dřeva, možná z účtů za alternativní energie, pokud své obydlí vytápíte jinak. Jaro je však nejlepším časem pro nákup kamen, jelikož jejich ceny jsou zákonitě na nejnižší možné úrovni – jelikož naprostá většina lidí zimní vytápění momentálně vůbec neřeší. Je to totiž ještě „daleko“. Chytří lidé však nakupují nyní. Půjdete na to také chytře? Více informací a kompletní nabídku kachlových kamen naleznete na www.topeni-koupelny.cz.

Související příspěvky

Úžasný sluneční byt pod hradem Špilberk

redakce

Nezbytná součást psacích stolů je stolní lampička

redakce

Velké dilema – vanička nebo podlahový žlab

redakce