BYT

Tradice, elegance a funkčnost – postel z masivu

„Jak si kdo ustele, tak si lehne“,  říká staré české přísloví a Ewita mu dává za pravdu. Kdo se dobře vyspí má jednodušší celý den. V postelích z masivu se Vám bude spát jako koťátku. Dřevo působí teple, měkce a přitom pevně a oproti studenému vrzajícímu kovu má spoustu dalších výhod.

Postele z masivu vyrobené na zakázku přesně zapadnou do Vašeho interiéru jak velikostí tak i barvou dřeva. Dnes už si můžete vybrat zda chcete dřevo smrkové nebo bukové, tmavé nebo světlé. Mořené, barvené nebo lakované. Standartní rozměry jednolůžkových i manželských postelí s pevnými rošty, jsou běžne k dostání za rozumnou cenu a atypické za mírný příplatek.

Výhodou nakupování přímo u výrobce je hlavně cena. Dále pak  i to, že Vaše požadavky na postel po které toužíte, sdělujete přímo dodavateli a máte tak jistotu, že postel bude splňovat všechny Vaše požadavky. V případě, že chcete krom postelí ještě doplňky jako jsou noční stolky, přistýlky, úložné prostory, poličky, skříňky případně peřiňák máte tak jistotu stejnobarevnosti všech součástí objednávaného nábytku.

Dřevo je ošetřeno bezbarvým lakem, v současné době je hodně žádaná i úprava mořením. Mořením získá dřevo zajímavé odstíny, vybrat si můžete z několika barev a odstínů. Dřevo je přírodním materiálem, proto dochází vlivem atmosférické vlhkosti a působením světla ke změně odstínu barvy, dřevo se stává tmavším. U mořeného dřeva může dojít k menším odchylkám od vzorníku, pokud plánujete koupit celou sestavu, např.postel s nočními stolky, doporučujeme zakoupit všechny komponenty současně.

 

A kde tohle všechno získáte? Nakupujte přímo u výrobce, protože:

  • Nabízí kvalitní masivní postele za skvělé ceny.
  • Má širokou nabídku modelů i barev a navíc jsou schopni vyrobit i atypické rozměry dle přání zákazníka.
  • Postele přímo vyrábí, proto může nabídnout bezkonkurenční cenu i servis.

Dopřejte si zdravý spánek na kvalitní masivní dřevěné posteli !!!

 


www.postelezmasivu.com


Související příspěvky

Nábytek do koupelny může kompletně změnit její vzhled

redakce

ASIO, spol. s r.o. – čištění odpadních vod

redakce

Pakin turin masol

redakce