BYT

Toužíte po výjimečném bydlení? Měla by vás zajímat Rezidence TRIO!

Pokud jsou i vaše nároky na bydlení vysoké, rozhodně by vás měl zajímat developerský projekt s názvem Rezidence TRIO. V rámci tohoto projektu totiž vznikne řada moderních bytů v nádherném prostředí. Výstavba projektu vychází z těch nejnáročnějších podmínek. Čím je Rezidence TRIO výjimečná a proč uvažovat práce o bydlení v bytech tohoto projektu?

 

Luxusní již na první pohled

Rezidence TRIO je projektem známé developerské společnosti DARAMIS GROUP, která se může pochlubit mnoha úspěšně zrealizovanými projekty a to nejen na území hlavního města Prahy. Projekt rezidence TRIO bude výjimečný hned v několika ohledech. Postaveny budou tři bytové komplexy, které na první pohled zaujmou originální architekturou. Budovy nabídnou byty o dispozicích 1+kk až 4+kk. K bytům budou patřit předzahrádky, balkony či terasy. Byty budou výjimečné i svou výbavou. Každý byt bude mít laminátovou podlahu a vysoce kvalitní dlažbu, připravena bude kompletní elektroinstalace, součástí vybavení budou i foliované dveře. Vytápění bytů bude zajištěno pomocí centrálního plynu. Veškeré vybavení bude špičkové kvality, takže se můžete těšit na prvotřídní bydlení. Byty budou mít k dispozici i soukromé garážové stání.

 

Spokojené bydlení v privátní parku

Trio rezidence bude postavena v žádané lokalitě Praha 5 – Zličín a to na území soukromého parku. Každý obyvatel rezidence si tak bude moci užít nejen luxusní byt ale i krásu okolní přírody. Na své si přijdou i milovníci sportu – park například protíná cyklostezka. Bydlení zde nadchne i rodiny s dětmi. Potěší je hlavně moderní dětské hřiště. V blízkém okolí rezidence se navíc nachází obchodní centrum, restaurace, pošta, lékaři, knihovna a další. Takže o vymoženosti velkoměsta rozhodně nebude nikdo ochuzen!

Nové byty budou připraveny k nastěhování na začátku roku 2015! Jejich prodej byl již zahájen. Více informací najdete na www.bytydaramis.cz

Související příspěvky

Kulla interdum ersus senectus

redakce

Luxusní vinylové podlahy pro domácnosti

redakce

Čistý design ze skla – Glass Distractions

redakce