BYT

Toužíte po výjimečném bydlení? Měla by vás zajímat Rezidence TRIO!

Pokud jsou i vaše nároky na bydlení vysoké, rozhodně by vás měl zajímat developerský projekt s názvem Rezidence TRIO. V rámci tohoto projektu totiž vznikne řada moderních bytů v nádherném prostředí. Výstavba projektu vychází z těch nejnáročnějších podmínek. Čím je Rezidence TRIO výjimečná a proč uvažovat práce o bydlení v bytech tohoto projektu?

 

Luxusní již na první pohled

Rezidence TRIO je projektem známé developerské společnosti DARAMIS GROUP, která se může pochlubit mnoha úspěšně zrealizovanými projekty a to nejen na území hlavního města Prahy. Projekt rezidence TRIO bude výjimečný hned v několika ohledech. Postaveny budou tři bytové komplexy, které na první pohled zaujmou originální architekturou. Budovy nabídnou byty o dispozicích 1+kk až 4+kk. K bytům budou patřit předzahrádky, balkony či terasy. Byty budou výjimečné i svou výbavou. Každý byt bude mít laminátovou podlahu a vysoce kvalitní dlažbu, připravena bude kompletní elektroinstalace, součástí vybavení budou i foliované dveře. Vytápění bytů bude zajištěno pomocí centrálního plynu. Veškeré vybavení bude špičkové kvality, takže se můžete těšit na prvotřídní bydlení. Byty budou mít k dispozici i soukromé garážové stání.

 

Spokojené bydlení v privátní parku

Trio rezidence bude postavena v žádané lokalitě Praha 5 – Zličín a to na území soukromého parku. Každý obyvatel rezidence si tak bude moci užít nejen luxusní byt ale i krásu okolní přírody. Na své si přijdou i milovníci sportu – park například protíná cyklostezka. Bydlení zde nadchne i rodiny s dětmi. Potěší je hlavně moderní dětské hřiště. V blízkém okolí rezidence se navíc nachází obchodní centrum, restaurace, pošta, lékaři, knihovna a další. Takže o vymoženosti velkoměsta rozhodně nebude nikdo ochuzen!

Nové byty budou připraveny k nastěhování na začátku roku 2015! Jejich prodej byl již zahájen. Více informací najdete na www.bytydaramis.cz

Související příspěvky

Michelské zahrady – jeden z nejvydařenějších projektů v Praze

redakce

Mobile Point Corporation a.s. nabízí ekologické a moderní bydlení

redakce

Koupit nábytek na internetu? A proč by ne…

redakce