BYT

TEXIM – váš partner a pomocník

TEXIM s.r.o. je vaším partnerem a pomocníkem v oblasti výroby těsnění, nabízí velkoobchod železářství a pro vaší zahradu dodává zahradní nábytek z teakového dřeva nebo ze dřeva meranti.

Ještě na nás sice nedoléhá vánoční atmosféra a obchodníci si pro nás teprve chystají neodolatelné vánoční nabídky, ale možná už přece jen nastává ten správný čas na to, abychom si důkladně promysleli, co komu letos na vánoce koupíme. Inspirací u nás na webu najdete dost a dost, ale pro ty nedočkavé je tu skvělá nabídka firmy TEXIM s.r.o. už nyní. Darujte k vánocům „kousek“ léta v podobě kvalitního zahradního nábytku.


Je to dárek především originální, nicméně také velmi praktický. Obdarovanému bude sloužit dlouhý čas a to je to správné poslání dárku. Možná namítnete, že se vám pod vánoční strom nábytek nevejde. TEXIM s.r.o. nabízí nákup formou dárkové poukázky. Nábytek vyberete, uhradíte a obdržíte poukázku, která opravňuje obdarovaného vyzvednout si zboží v dohodnutém termínu, tedy třeba až na jaře. Je také možné dárkovou poukázku uhradit a výběr nechat na obdarovaných. A že je z čeho vybírat, vám teď ukážeme.

Sestavy zahradního nábytku z teakového dřeva:

Teak je tropický strom z čeledi železníkovitých, pocházející z jižní a jihovýchodní Asie. Výhodou tohoto dřeva je velká odolnost proti škůdcům, je velmi tvrdé, pevné, pružné a zachovává si svou stabilitu. Dobře odolává vlivům počasí, proto může být venku celý rok. Praktické je však na zimní období použít povlak, nábytek na jaře nemusíte tolik čistit. Ošetřování teakového nábytku není  náročné. Provádí se nejlépe na jaře speciálním čistícím prostředkem a teakovým olejem. Celý rok si pak jen užíváte a užíváte. Životnost nábytku je dlouhá a pokud o něj budete dobře pečovat, vydrží vám celý život.

Vybírat můžete z několika druhů sestav, podle toho zda upřednostňujete stůl kulatý či hranatý, židle vysoké či nižší, sestavu jednoduchou nebo pro více osob. Zkrátka tu svou si vyberete a pak se už jen budete těšit na jarní sluníčko a na to, až si dáte odpolední kávu s přáteli u té vaší teakové parády.

 

Sestavy zahradního nábytku ze dřeva meranti:

Dřevo meranti je exotická dřevina, která se k nám dováží z jihovýchodní Asie. Používá se nejen k výrobě zahradního nábytku, ale také k výrobě interiérového nábytku, oken a dveří. Vyniká vysokou tvrdostí, odolností a originálním dekorativním vzhledem. Jeho červenohnědá barva a výrazná kresba dodává nábytku jedinečný punc nevtíravého luxusu. Zahradní nábytek ze dřeva meranti je velmi odolný povětrnostním vlivům. Ošetřuje se také speciálními čistícími prostředky a teakovým olejem, který jej chrání před vysušením, vodou a škůdci. I tento zahradní nábytek je velmi kvalitní, působí velmi luxusně i přes svou příznivou cenu a určitě vám bude sloužit hodně,hodně dlouho.

V internetovém obchodě TEXIM se vám nabízí sestava tohoto zahradního nábytku s kulatým nebo s hranatým stolem.

 

Sestavy zahradního nábytku z eukalyptového dřeva:

Eukalyptové nebo-li blahovičníkové dřevo patří k čeledi myrtovitých a původ této dřeviny je v Austrálii. Tam také tvoří  blahovičníky 95% lesního porostu. Eukalyptové dřevo je velmi tvrdé a ceněné pro svou trvanlivost. Životnost zahradního nábytku z tohoto dřeva je opravdu dlouhá a příjemný je i jeho design, který na své terase oceníte.

Pokud byste si chtěli tu svou sestavu zahradního nábytku sami sestavit, ani to není problém. Můžete se na chvíli stát zahradními architekty a dát dohromady právě ty „kousky“, které se vám líbí a které vás oslovují. Doplňkem se může stát pohodlné polohovací teakové lehátko nebo vaši terasu zkrášlí teaková lavička.

Společnost TEXIM s.r.o. se na vás těší ve svém internetovém obchodě www.texim.eu , kde najdete spoustu dalších praktických výrobků pro svou zahradu, dílnu a dům.

 

TEXIM s.r.o.
Kladská 333
500 03  Hradec Králové
Tel.: 495 545 541
495 541 940
603 834 422 – těsnění
602 438 740 –  nábytek
603 814 227 –  železářství

cejnar@teximtesneni.com (těsnění)                 
texim@texim.eu
(nábytek)                              

www.texim.eu


Související příspěvky

Moderní bydlení v blízkosti Prahy za výhodné ceny nabídne Zelený park Klecany!

redakce

Hledáte kvalitní matrace? Pak sáhněte po matracích CUREM!

redakce

S rohovou sedačkou snadno vytvoříte místnost v místnosti

redakce