BYT

TAUER ELEKTRO – stožár na trhu s elektrospotřebiči

Tak konečně jste přesvědčila manžela, že si nekoupí novou motorku, ale pořídíte novou kuchyň. Skvělý výkon a vaše radost, právem nezná mezí. To o čem jste roky snila se stává skutečností! Teď to chce jen neudělat chybu a novou kuchyň vybavit tak, aby zas hodně let dobře sloužila.

 

Dáváte si předsevzetí, že tentokrát nebudete šetřit na nepravém místě a pořídíte si spotřebiče i úložné programy, které sice nejsou nejlevnější, ale jde přece o váš čas. Toho, jak všechny víme,  má pracující žena, starající se o rodinu žalostně málo. Možná s novou kuchyní, v ní přibudou i pomocníci z řad rodiny? Na chvíli snad, ale nic trvalého. Na to je všechny až příliš znáte. Takže všechno zůstává jen na vás, jako vždy. Kde tedy začít?

Obraťte se kuchyňské studio, které spolupracuje s firmou Tauer Elektro a.s. a vyřešíte vše, co se týká nové kuchyně, najednou. V kuchyňském studiu s vámi sestaví a vypracují projekt vaší kuchyně. Díky 3D vizualizaci si budete umět představit, kde která skříňka bude stát, jak bude vypadat, co bude obsahovat a k čemu ji použijete. Vyberete si materiál, ze kterého bude i povrchovou úpravu. IN jsou v současnosti lesklé a barevné povrchy kuchyní, takže se můžete pěkně odvázat. Je třeba ale myslet i na to, že v této kuchyni budete královnou několik let, tak aby se z úžasné moderny nestala pro vás šílená past. Střídmost a zdravý rozum je opravdu na místě.

 

Tak kuchyňskou linku už si umíte představit a jsme u neméně důležité věci a to jsou kuchyňské elektrospotřebiče. Firma Tauer Elektro a.s. je největším dovozcem domácích spotřebičů zn. HOTPOINT ARISTON a INDESIT a dodává,v rámci své velkoobchodní sítě, tyto kvalitní spotřebiče do mnoha kuchyňských studií v ČR.  První jmenovaná značka – HOTPOINT ARISTON – je nejprodávanější v Evropě a to již několik let po sobě. Výrobky této značky jsou žádané pro svou spolehlivost, dlouhou životnost a příjemný design.

Na základě výsledků a úspěchů při zastupování značky Hotpoint Ariston získala společnost Tauer elektro rovněž exkluzivní možnost distribuce původně francouzské značky Scholtès, která je ve světě synonymem pro design a profesionální řešení vestavných spotřebičů. Inovace, které jsou do spotřebičů této značky promítány, vychází z požadavků, které výrobním inženýrům diktuje rozsáhlý tým šéfkuchařů v čele s Philipem Rogé. Více o této značce můžete shlédnout na stránkách www.scholtes-spotrebice.cz.

Rádi by jste kuchyni doplnili kvalitním, nebo designovým odsavačem, pak Vám firma Tauer elektro zprostředkuje svým zastoupením některý z výrobků italských odsavačů par NT@Air. Tyto odsavače Vás přesvědčí svým výkonem, který je podtržen především atraktivní cenou. A jaká by byla kuchyně bez kvalitního dřezu a vodovodní baterie. Podívejte se proto na nabídku britské značky Astracast na stránkách www.astracast.cz, které samozřejmě rovněž zastupuje firma Tauer.

Další výhradní zastoupení má Tauer Elektro od dalšího významného výrobce tentokráte drobných kuchyňských spotřebičů z Anglie – MORPHY RICHARDS. Tento anglický výrobce příští rok oslaví 75výročí výroby spotřebičů do kuchyní. Větší záruku kvality si snad ani nemůžete přát. Kompletní nabídku značky hledejte na www.morphyrichards.cz.

Další výhradní zastoupení má Tauer Elektro od dalšího významného výrobce kuchyňských spotřebičů z Anglie – MORPHY RICHARDS. Tento anglický výrobce má 70ti letou tradici výroby spotřebičů do kuchyní. Větší záruku kvality si snad ani nemůžete přát. Ať si vyberete kteroukoliv z uvedených značek, můžete se spolehnout jak na skvělou funkčnost, tak příjemný design a také na kvalitu. Jsou to spotřebiče, které vám budou sloužit dlouho a dobře. V kuchyňské studiu vám poradí, podle vašich potřeb naplánují, které spotřebiče a v jakých setech kombinovat, jak je umístit a v jakém provedení. Vše si opět ve 3D vizualizaci prohlédnete.

Rozhodla jste se ke kompletní změně a potřebujete do vaší nové kuchyně doplnit ji ostatní drobné spotřebiče? Vše pořídíte „pod jednou střechou“ u firmy Tauer Elektro a.s.. Mají k dispozici bohatou nabídku kuchyňských robotů, rychlovazných konvic, mixéru a vysavačů. Možná tady nakoupíte i nějaký vánoční dárek, protože nabídka pokračuje dále k televizím, domácímu kinu, digitálním fotoaparátům, MP3 přehrávačům, žehličkám, fénům či kulmám.  Tak jste spokojená? Mrknutím oka máte novou kuchyňskou linku a navíc i nějaké vánoční dárky.

Měli bychom zmínit ještě podstatnou věc – celý nákup byl realizován za neuvěřitelně příznivé ceny. Společnost Tauer Elektro a.s. totiž spolupracuje jen s největšími a nejspolehlivějšími dodavateli elektrospotřebičů. Díky tomu vám mohou nabídnout veškeré zboží a služby za bezkonkurenčně nejnižší ceny. To už stojí za nákup, co říkáte?! Myslí si to i spousta spokojených zákazníků této firmy, protože se rádi vracejí a také doporučují Tauer Elektro svým známým.

 

TAUER ELEKTRO a.s.
Milady Horákové 4
Svitavy
Tel.: 461 357 042
608 910 095

e-mail: tauerml@tauerelektro.cz

  

Související příspěvky

V bytovém domě by měla být tichá podlaha

redakce

Kdy je nejlepší čas na prodej nemovitosti v Plzni?

redakce

Vaše nové bydlení od A do Z

redakce