BYT

Tapety, které vydrží 20 let? Zkuste ty tekuté!

Tekuté tapety jsou nejnovějším trendem v oblasti designu obytných interiérových stěn. Jsou jedinečné díky svému složení i použité výrobní technologii, jejich aplikace je velmi snadná a navíc si poradí i se vzniklým znečištěním. Poznejte jejich výhody a nechte si doporučit kvalitní e-shop pro jejich nákup.

Celulóza, bavlna a hedvábí – jak by se vám líbilo být obklopeni jen těmito luxusními materiály? Není to těžké, právě tyto tři složky totiž tvoří převážnou část složení tekutých tapet. Zbytek obstarává přírodní bambusové lepidlo, které je šetrné k vašemu zdraví i přírodnímu prostředí. Tekuté tapety žádná chemická ředidla ani další škodlivé složky neobsahují.

Tapety, které zůstávají dlouho jako nové

 9-10

Tekuté tapety jsou opravdu unikátní. Snadno se nanáší, udržují si dlouhodobou stálobarevnost (už žádné šisování na prudkém sluníčku) a při správné péči vydrží ve skvělém stavu klidně i 20 let. To je o mnoho déle než jakýkoliv malířský nátěr. Díky obsahu bavlny a hedvábí navíc pomáhají zadržovat v místnosti teplo a tím pozitivně ovlivňují váš účet za energie.

Bezchybná je i jejich technologie nanášení. Předpřipravenou sypkou směs stačí pouze rozmíchat v doporučeném množství vody a poté tekuté tapety nanášet jako štuk jednoduchou plastovou stěrkou. Ani velké fleky například od dětských přesnídávek nebo vyšplíchnuté kávy už nejsou problém. Lehce znečištěnou tapetu stačí jednoduše z postiženého místa seškrábat, opět smísit s vodou a znovu nahodit. Pro opravdu akutní případy doporučujeme odložit si malé množství sypké směsi stranou ještě před samotnou aplikací tapety. Při zakrytí opravdu velkých a odolných skvrn bude totiž čerstvý materiál k nezaplacení.

V e-shopu www.tapety-na-zed.cz se o tekutých tapetách dozvíte opravdu vše a navíc si můžete vybrat z široké řady barevných kombinací. Kromě toho zde nabízejí také tapety vliesové, vinylové nebo papírové a to vždy v prvotřídní kvalitě a za báječné ceny. Oživte si svůj byt ještě dnes a vsaďte na moderní tapety. Výsledek vás určitě mile překvapí.

Související příspěvky

Kolekce Witex Color a Witex Color+: Individuální design pro nadstandardní bydlení

redakce

Sklo, stavba, interiér

redakce

Sektorový nábytek

redakce

Přidat komentář