BYT

Tapety jsou zpět s mnoha novými tvářemi

Tapety byly vždy vyhledávanou ozdobou stěn a dekorací v jednotlivých interiérech. To platí i pro dnešní dobu. Moderní tapety sice musely významně změnit svůj vzhled a také výrobní materiály, ale stávají se stále populárnějšími. Právě široká nabídka vzorů dělá z tapet stále atraktivní a často vyhledávanou dekoraci.

 

Staré vzory vystřídaly pestré barvy

Všichni dobře známe, jak vypadaly motivy na tapetách, které jsme vídaly například u našich babiček. Nevýrazné barvy, nezáživné květiny a jednoduché ornamenty již v dnešní době nahradily jiné druhy tapet. Moderní tapety na zeď si žádají jasné a pestré barvy. Jejich funkce nespočívá jen v zakrytí stěn, ale především k jejich rozjasnění. Barvy na tapetách jsou pestré a syté. Na rozdíl od starších tapet se moderní tapety mohou využít také do mnoha odlišných místností. Tapety mohou sloužit jako dekorace pro děti v dětském pokoji, při zvýraznění obývacího pokoje, v kuchyni a dokonce i v kanceláři.

 

Stačí si jen správně vybrat

S nabídky motivů na tapetách se vám možná zatočí hlava, ikdyž to na první pohled nevypadá. Mnoho prodejců nabízí totiž pouze minimální množství variant motivů tapet. Naštěstí je tu ale e-shop fototapeta.cz. Ten nabízí opravdu velké množství motivů na tapetách. Jedná se především o nejvyužívanější druh tapet v dnešní době – fototapety. Fototapety jsou součástí mnoha domácností. Na rozdíl od klasických motivů je jejich nabídka téměř neomezená. Zatímco se vzory na tapetách podobají a periodicky opakují, fototapety budou stále přicházet s novými motivy.

Kompletní nabídku naleznete na www.fototapeta.cz.

 

 

Související příspěvky

Pozvánka k návštěvě stánku Lindab na IBF 12-16.4.2011 pavilon V, stánek číslo 106.

redakce

Chcete bydlet v Praze? Situace nebyla nikdy jednodušší!

redakce

Vybrat v Praze byt v novostavbě nebo ve starším domě?

redakce