BYT

Také nechcete klasický vzhled kuchyní z nekvalitního materiálu?

Oblast kuchyní prochází v současnosti velkými proměnami, ale prodejci, jako by na tuto situaci nereagovali. Také vás již nebaví při zařizování kuchyně objíždět kuchyňská centra, která nabízí téměř stejné modely kuchyní pouze s nepatrnou změnou? Také materiál, ze kterého jsou tyto kuchyňské sestavy nemá prvky vysoké kvality. Co s tím? Přestaňte objíždět kuchyňská studia a navštivte společnost Duolit s.r.o.

 

V čem se Duolit liší?

Společnost Duolit se od běžných výrobců kuchyní liší především použitým materiálem. Kuchyně totiž vyrábí ze zesílených materiálů včetně použití kvalitního kování a designových dvířek. Samozřejmostí je také kompletní poradenství, které s vámi bude hledat nejvhodnější variantu rozmístění kuchyně tak, aby vám padla přímo na míru. Můžete také využít služeb profesionálního bytového architekta, který má na svém kontě již mnoho moderních projektů.

 

Duolit nabízí ještě něco navíc

Oproti ostatním výrobcům kuchyní má společnost Duolit v rukávu ještě jeden trumf. Společnost se totiž soustředí také na zpracování umělého kamene. Konkrétně se jedná o umělý kámen HI-Macs a Corian. Tento materiál je považován za budoucnost v oblasti kuchyní. Vyniká totiž svou pevností, odolností, tvarovou variabilitou a designovou dokonalostí. Je stejně probarven v celé své tloušťce.

 

Kde může být v kuchyni použit?

Nejčastějším využitím umělého kamene v kuchyni jsou kuchyňské pracovní desky. Desky z umělého kamene mohou mít nepřeberné množství podob a také tvarů. Právě tvarová variabilita a odolnost jsou největšími přednostmi tohoto materiálu v oblasti pracovních desek. Umělý kámen může být také využit i jako obklad za kuchyňskou desku a na mnoha dalších místech v kuchyni i ostatních částech domácnosti.

 

Přesvědčte se sami na www.duolit.cz.

 

Související příspěvky

Tapety, které vydrží 20 let? Zkuste ty tekuté!

redakce

Dřevostavba v Čechách – téma současnosti.

redakce

Gucibus Teu laoreet nunc

redakce