BYT ZAHRADA

Ta správná křesla do moderní zahrady

Zahradní architektura vzkvétá. Místo kolem domu už dnes není pouhým prostorem k pěstování ovoce a zeleniny. Zahrada je synonymem pro vegetační biozónu, určenou k odpočinku, relaxaci a trávení volného času. Mít funkční zahradu je dnes otázkou prestiže.

Aby se vám v zahradě dobře odpočívalo a poskytovala vám kýžené pohodlí, je nutné si ji funkčně zařídit. Moderní zahradní architektura velí k rozdělení zahrady do zón, které na sebe plynule navazují a přitom slouží zcela jiným účelům. Pěstitelská činnost užitkových rostlin může korespondovat s květenou a volně přecházet v zastíněný prostor altánů, bazénu a posezení.

V kurzu je ratan

Zahradnímu posezení vévodí ratan. Ratanová zahradní křesla jsou vděčná a díky svým vlastnostem natolik stabilní, že vám vydrží dlouhé roky. Jsou odolná proti rozmarům počasí a zároveň nabízí vytoužené pohodlí.

Zahradní křesla by měla i dobře vypadat, proto výrobci na designu zapracovali a v mnohých případech ho dovedli k dokonalosti. Mezi absolutní hit sezóny patří závěsná relaxační křesla, která mají stabilní kovovou konstrukcí se sedacím prostorem ozdobně vypleteným z umělého ratanu.

Ideální relaxace pod širým nebem

Součástí ratanového relaxačního křesla je sedák se zipem pro pohodlný odpočinek. Ratanové křeslo se stane luxusním doplňkem do vašeho interiéru nebo venkovního prostředí za bezkonkurenční cenu.

Nezklame vám z hlediska pohodlí a velmi dobře se hodí i jako doplněk k dalšími ratanovému nábytku, jako jsou například stolky, komody nebo lavice. Ratan je prostě nesmrtelný a kdo jej jednou vyzkouší, nikdy ze svých nároků nesleví.

Související příspěvky

Zahradní domek odolá jakémukoliv počasí

redakce

Nové bydlení v Praze vyberete správně jen tam, kde najdete kompletní nabídku!

redakce

Pronájem bytů v Praze se vyznačuje rozdíly mezi lokalitami. Kde je nejlevněji?

redakce