BYT

Střešní krytina Danubia® EVO – kvalita a krása pro vaši střechu!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Střecha tvoří základ každého domu. Všechny střechy ale nejsou stejné. Pokud chcete mít jistotu, že váš dům bude mít funkční pokrývku, která bude navíc skvěle vypadat, měla by vás zajímat střešní krytina Danubia® EVO.

Kvalita pochází ze zkušeností

Danubia® EVO pochází z dílny společnosti Mediterran, která se výrobou střešních krytin zabývá již řadu let. Specializuje se na výrobu prvotřídních střešních tašek, které vynikají svými vlastnostmi a jsou určeny pro všechny, kteří touží po luxusu a kvalitě. Mediterran vyrábí střešní krytiny na moderní plnoautomatizované lince, a právě to je zárukou jejich nejvyšší kvality a skvělých vlastností.

Špičková technologie EVO

Střešní krytina Danubia® EVO byla vyrobena na základě revoluční technologie EVO. Tašky s povrchovou úpravou EVO se vyznačují vysokým leskem a velmi hladkým a tvrdým povrchem, který ještě lépe odolává přírodním vlivům, než je tomu u jiných, na trhu běžně dodávaných tašek. Danubia® EVO je vyrobená z probarveného betonu s vysokou mechanickou odolností a je ošetřena speciální povrchovou úpravou s přídavkem silikátu. Díky tomu se tento typ krytiny vyznačuje extrémním leskem – díky Danubia® EVO získá váš dům neuvěřitelný vzhled a styl!

Barevné variace

Protože je každá střecha jiná, vyrábí Mediterran střešní krytiny v mnoha variantách tak, aby byl každý kousek střechy bezpečně chráněný. Danubia® EVO je tak k dostání v provedení: základní taška, poloviční taška, krajní taška, větrací taška, hřebenáč, koncový hřebenáč, rozdělovací hřebenáč Y, rozdělovací hřebenáč X, pultová taška a pultová krajní taška. Vybírat můžete i z barevných provedení. Tašky jsou dostupné v barvách: cihlově červená, višňově červená, hnědá a carbon. Záleží pouze na vašem vkusu!

Dejte svému domu kvalitní střechu! Více na www.mediterrancz.cz.

Související příspěvky

TAUER ELEKTRO – stožár na trhu s elektrospotřebiči

redakce

TEPELNÁ ČERPADLA – OTÁZKY A ODPOVĚDI (co Vás nejčastěji zajímá)

redakce

BLAHODÁRNÝ VLIV INFRAPANELŮ NA LIDSKÝ ORGANISMUS (VYTÁPĚNÍ PRO ALERGIKY)

redakce