BYT

Stavební sezona začíná. Šetřete již od základů!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Stavební práce se pomalu ale jistě začínají rozjíždět. Pokud patříte mezi ty šťastné a budete si v letošní sezoně stavět svůj rodinný dům, rozhodně by vás měla zajímat novinka ve světě stavebnictví – pěnové sklo REFAGLASS, které vám významně ušetří vaše finance a přinese spoustu zajímavých benefitů.

Levnější a efektivnější základy domu

Pěnové sklo REFAGLASS přináší do světa bydlení nový rozměr. Díky němu je možné postavit základy domu rychleji a snadněji. Přináší také nové vlastnosti, které pomůžou zajistit zdravější a spokojenější bydlení než například dosud nejvíce používaný polystyren. Pěnové sklo odbourává všechny jeho negativní vlastnosti.

Tajenství úspěchu je skryté ve speciálním složení

Pěnové sklo REFAGLASS je totiž vyrobeno ze stoprocentně recyklovatelného skla, a právě díky tomu má jedinečné vlastnosti. Pěnové sklo se skládá z malých uzavřených skleněných buněk, které drží pevně u sebe a tím vytváří super vlastnosti tohoto materiálu. Pěnové sklo se proto vyznačuje velkou nosností, nenasákavostí, odolností proti mrazu, nehořlavostí a navíc je maximálně odolné vůči vnějším materiálům.

  

 

Základy domu jsou jen začátek

Štěrk z pěnového skla je proto maximálně vhodný právě na vybudování základů domu. Ty oproti klasickým nemusí být tolik hluboké, takže ušetříte i za práci. Pěnové sklo REFAGLASS lze ale použít i jinde – jako obsyp okolo bazénu, jímky, drenáž pod terasy, využití najde při i realizaci podzemních a inženýrských staveb, střešních systémů a hodí se také pro dopravní stavby.

Objevte nové možnosti, které pěnové sklo REFAGLASS přináší. Více informací o tomto materiálu najdete na www.penove-sklo.eu.

Související příspěvky

Sháníte skutečně kvalitní postel? Vsaďte na masiv

redakce

Nové pražské rezidenční lokality mají co nabídnout

redakce

Potřebujete rekonstruovat svůj pražský byt? Jak na to?

redakce