BYT

Stavební pouzdro JAP – skvělé řešení jak ušetřit prostor

Ušetřit prostor při bydlení bývá někdy složité. Pokud vás například nebaví neustálé otevírání a zavírání dveří a potřebujete efektivně ušetřit prostor, mohla by vás zajímat speciální stavební pouzdra JAP.

Jednoduchá kapsa

Stavební pouzdra jsou skvělým řešením, jak vyřešit problém s neustále překážejícími dveřmi. Zasouvací dveře, pro která jsou stavební pouzdra JAP určená, totiž efektivním řešením pro každou domácnost. Dveře nikde nepřekáží – když je chcete zavřít jedním pohybem, vytáhnete dveře z pouzdra a je vše hotovo. Stavební pouzdra totiž představují jakousi kapsu, do které se budou dveře pohodlně zasouvat.

Do sádrokartonu i klasické zdi

Stavební pouzdra JAP pro zasouvací dveře se dají instalovat do sádrokartonu i do klasické cihlové zdi. Jejich instalace také není nic složitějšího a podrobným návodem to zvládnou i šikovní domácí kutilové.

Variabilita překoná vaše představy

Výhodou stavebních pouzder je jejich vysoká variabilita. Je možné je použít pro jednokřídlé, i dvoukřídlé dveře. Navíc, se mohou i uvnitř příčky překrývat či navazovat. Stavební pouzdra JAP jsou dobodávány ve výškách  1970 mm a 2100 mm. Je ale možné si objednat i pozdra v atypické velikosti.

Kde je sehnat?

Stavební pouzdra JAP nabízí na českém trhu KRAJAN CZECH s.r.o. Nákupem u nich významně ušetříte, takže pokud chcete efektivně bydlet, obraťte se právě na ně. Jako bonus pro své zákazníky nabízejí dopravu zdarma!

Více informací najdete na www.vase-pouzdra.cz.

 


Související příspěvky

Sedací pytle a vaky pro moderní bydlení a zdravé sezení

redakce

Chcete mít vaši postel stále krásně ustlanou?

redakce

Professionals

redakce