BYT

Stavební pouzdro JAP 710 Komfort – kvalita za příjemnou cenu!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Stavební pouzdra jsou ideální řešení, jak přinést do interiéru zajímavý a funkční prvek. Stavební pouzdra totiž nahrazují klasické dveře a významně tak šetří i prostor v místnostech. Pokud hledáte kvalitu za dobrou cenu, mělo by vás zajímat právě stavební JAP 710 Komfort.

Jednoduchá konstrukce ze špičkového materiálu

JAP 710 Komfort je stavební pouzdro, které tvoří dvě duté kapsy z pozinkovaného plechu. Ty tvoří prostor pro zasunutí dveří a vyznačují se vysokou životností. Zárukou té je právě špičkový materiál – trvanlivý pozinkovaný plech. Stavební pouzdro JAP 710 Komfort je určen pro systém dvou křídel dveří, jež se zasouvají od sebe. Každé křídlo je tak vlastně ukryto ve vlastním pouzdře na protilehlých stranách průchodu.

Kam s ním?

JAP 710 Komfort se hodí především do prostor, kde je potřeba ušetřit místo. Své uplatnění najde v obývacích pokojích, jídelnách, ale hodí se také do jednacích síní. Zkrátka všude tam, kde chcete a potřebujete zajistit pohodlný průchod a mít efektivní zavírání.

Variace provedení

Stavební pouzdro JAP 710 Komfort je možné mít v provedení do zdi ale i do příčky. Pouzdro je standardně vyráběno ve dvou šířkách průchodu – 1200 mm až 2400 mm nebo 1970 mm a 2100mm. Možné jsou ale i jiné rozměry. Bezpečná nosnost jednoho křídla dveří je potom až 100 kilogramů.

Stavební pouzdro JAP 710 Komfort najdete na www.vase-pouzdra.cz. V tomto internetovém obchodě na vás čeká i široký výběr jiných typu stavebních pouzder. Stačí si jen vybrat.

Související příspěvky

Led osvětlení jako skvělé řešení za super cenu

redakce

Jak vybrat správný projekt k bydlení v Praze? Nejprve je třeba najít kompletní nabídku!

redakce

Sedačky Siesta pro každodenní spaní s plnohodnotnou matrací

redakce