BYT

Společnost Wienerberger představí dům budoucnosti

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Moderního bydlení a jeho trendy jdou neustále dopředu. Důkazem toho je mimo jiné i nový dům od společnosti Wienerberger. Přináší totiž zcela nový způsob moderního a funkčního bydlení…Rozhodně stojí za vaši pozornost.

Společnosti Wienerberger představí novinku – dům budoucnosti – na Mezinárodním stavebním veletrhu IBF v Brně 2012, který se bude konat ve dnech 24. 4. – 28. 4. 2012.

Letos máte možnost získat zajímavé ceny

Wienerberger představí na veletrhu IBF Brno nový koncept domů e4. Mimo jiné budou připraveny zajímavé ukázky zdění cihel plněných vatou a se zdící pěnou POROTHERM DRYFIX. Společnost Wienerberger najdete v pavilonu V, stánek č. 68. Na jejich stánku budou samozřejmě připraveni profesionálové, kteří vám zodpoví všechny vaše otázky související s novinkami, se stavbou či rekonstrukcí domu. Pozor, jako bonus si společnost Wienerberger připravila exkluzivní možnost získaní značných slev na jejich produkty. Takže návštěva jejich stánku rozhodně stojí za pozornost!

  

Vstupné se selvou? Není problém!

Společnost Wienerberger vás na veletrhu chce, právě proto můžete využít jejich speciálního pozvání, díky kterému můžete získat 50% slevu na vstupné na veletrh. Stačí navštívit jejich stránky a vyplnit registrační formulář.


Více informací najdete na www.wienerberger.cz.

Související příspěvky

Byty v projektu Nové Chabry nabízí petihvězdičkové bydlení

redakce

Dveře jako spojení krásy a funkčnosti

redakce

Moderní koberce Bakero dodají atmosféru

redakce