BYT

Špičkové radiátory pro individuální instalace

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Potřebujete zajistit teplo i v místnostech s atypickými podmínkami? Pro společnost LICON HEAT s.r.o. to není žádný problém. Nabízí efektivní přívod tepla i do těch nejkomplikovanějších prostor. Přesvědčte se.

Kamkoliv si usmyslíte

Společnost LICON HEAT s.r.o. se specializuje na dodávku a montáž efektivního způsobu topení – na konvektory. Srdce všech konvektorů tvoří otopný registr, který lze při troše šikovnosti instalovat téměř kdekoliv. A právě to LICON HEAT s.r.o. umí. Otopné registry se hodí do těžce přístupných míst jako jsou například skosené stěny apod. Výborně se ale hodí všude tam, kde se vyžaduje kompaktnost interiéru z hlediska použitých materiálů.

Cokoliv budete chtít

Otopné registry Licon mají jednu velmi zajímavou výhodu. Při dodržení všech bezpečnostních a instalačních podmínek je možné registry zakrýt téměř jakýmkoliv materiálem. Stanou se tak nejen efektivním ale i designovým prvkem každého interiéru. Pro překrytí registrů Licon se dá použít dřevo, hliník nebo i luxusně vypadající nerez. Záleží pouze na vašich požadavcích.

Vyznané úspory

Pořídit si otopné registry není jen otázka designu. S konvektory významně ušetříte své náklady na topení. Nové otopné registry Licon mají totiž snížený obsah vody, což klade menší nároky na spotřebu energie. Jejich výkon tím ale není nijak poznamenán. Právě naopak – konvektory jsou skvělým zdrojem tepla pro všechny interiéry. Stačí jen chtít.

Individuální řešení topení hledejte na www.licon.cz.

Související příspěvky

Bakterie a enzymy šetří přírodu i vaše peníze

redakce

Moderní bydlení v Praze pro rodiny s dětmi

redakce

Dobře vybraný lustr rozzáří každou místnost

redakce