BYT

Specializovaná síť s podlahovými krytinami 1 FLOOR posiluje a rok 2011 zahájí produktovou akcí

Již více než půl roku mohou zákazníci pořizovat podlahové krytiny v úspěšně fungující specializované maloobchodní síti 1 FLOOR, jejímž spoluzakladatelem je společnost Kratochvíl parket profi, s.r.o., přední český dovozce a distributor podlahových krytin v ČR a SR. Ke konci letošního roku, několik málo měsíců od svého založení, zahrnuje síť 1 FLOOR již 50 partnerských prodejen rozmístěných po celé ČR a 20 poboček na Slovensku. Exteriéry i interiéry většiny prodejen nesou jednotné označení 1 FLOOR, jednotliví členové navíc síť stále intenzivněji podporují vlastními propagačními materiály a individuálními mediálními aktivitami. „Společná mediální prezentace sítě 1 FLOOR v roce 2011 bude pro další posílení pozice na trhu směřovat především do billboardových kampaní a na podporu internetu a tištěných médií,“ informuje Ing. Petr Kratochvíl, jednatel společnosti Kratochvíl parket profi, s.r.o., a doplňuje: „Na začátek nového roku jsme, coby dodavatel podlahových krytin do sítě 1 FLOOR, pro partnery připravili speciální produktovou akci spočívající v cenovém zvýhodnění vybraných dekorů z kolekcí vícevrstvých dřevěných krytin švédské výroby Kährs.“ Zvýhodněné cenové podmínky při nákupu vybraných druhů podlahových krytin v prodejnách sítě 1 FLOOR tak čekají i na koncové zákazníky.

 

Přínos pro partnerské prodejny i pro koncové zákazníky

Partnerství se sítí 1 FLOOR přináší jednotlivým členům i řadu dalších výhod, za všechny zmiňme např.: záruku kvalitního sortimentu a spolehlivost při dodávce, odborné poradenství a vyškolení personálu, možnost účastnit se odborných seminářů a briefingů se zástupci výrobců podlahových krytin či zajištění jednotných propagačních materiálů. 100% zázemí pro partnery sítě se automaticky dále přenáší na koncové zákazníky, kteří se ve specializovaných prodejnách s označením 1 FLOOR setkají s kvalitním sortimentem, odborným a specializovaným poradenstvím a ochotou personálu.

 

Ucelený a kvalitní sortiment i služby

Kromě již zmiňovaných kvalitních dřevěných vícevrstvých krytin Kährs od stejnojmenného švédského výrobce si zákazníci sítě 1 FLOOR mohou vybírat z kolekcí dvouvrstvých dřevěných parket Bauwerk, zajímavých dřevěných krytin od holandského výrobce Solidfloor, laminátových a vinylových krytin od německé firmy Witex, oblíbené a praktické vinylové krytiny DesignLine od Windmöller Flooring či z dekorů přírodního Marmolea Click od firmy Forbo. Prodejny sítě 1 FLOOR navíc zákazníkům nabízejí servis v podobě pokládky a dlouhodobé údržby krytin.

 

Podrobnější informace o specializované maloobchodní síti 1 FLOOR, o jednotlivých členských prodejnách i o nabízeném sortimentu naleznete na www.1floor.eu.

 


O dřevěných krytinách Kährs

Klíčovým pro výrobu dřevěných podlah značky Kährs se stal rok 1935, kdy tehdy ještě společnost AB Gustav Kähr získala patent pro výrobu vrstvených dřevěných desek, které tvořily základ vlastních podlahových patentů, jež si Kährs nechal patentovat o 6 let později. Od té doby se po éře výroby kolovratů, hraček, nábytku a později také dveří stala výroba dřevěných podlah Kährs hlavní náplní činnosti společnosti. Vlastníkem koncernu Kährs je dnes švýcarská společnost Nybron Flooring International Corp., výrobní zařízení a pily jsou rozmístěny ve Švédsku a Norsku.

Dřevěné podlahy od společnosti Kährs jsou konstruovány na principu několika vrstev. Zavedením vícevrstvé konstrukce dřevěných podlah napomohla firma Kährs nejen ke stabilnějšímu výrobku, ale i k využívání surovin s větším ohledem na životní prostředí. Příkladem revolučních změn ve výrobě dřevěných podlahových krytin ze strany Kährs můžeme zmínit jak zámkový spoj Woodloc®, tak např. používání mořidel na vodní bázi. Mechanický zámek Woodloc®V roce 2010 navíc Kährs představil inovovaný zámkový spoj Woodloc 5S®, snazší, pevnější, efektivnější a s původním zámkem kompatibilní uzamykací řešení. nabízí systém, který spoj utahuje průběžně během instalace podlahy a následně jej v konečné poloze uzamkne. Tím se zabezpečí, že je již od počátku a po celou dobu životnosti podlahy výskyt mezer zcela eliminován.

Oproti masivním dřevěným podlahám jsou vícevrstvé podlahy Kährs o 75 % stabilnější, odolné proti prohýbání, vyboulení i praskání, a to i během změny teploty. Ohleduplnost firmy Kährs k životnímu prostředí potvrzuje i její přístup k používaným materiálům. Kährs byl jedním z prvních výrobců podlah, kteří nahradili syntetická ředidla ředidly na bázi vody. Švédský výrobce navíc jako první zavedl výrobní postup bez výskytu ředidel. Došlo k tomu již v roce 1948, tedy o mnoho let dříve, než se tento postup stal obecně uplatňovaným způsobem v průmyslu.

 


www.1floor.eu


 

Související příspěvky

Jedinečné květináče z vodního hyacintu

redakce

Kril penectus aliquet pretium

redakce

Bener senver munst onvase

redakce