BYT

Snadný a rychlý pronájem bytů v Plzni

Bydlet ve vlastním nebo jít do pronájmu? Otázka, kterou lidé řeší nejednou v životě. Pronájem bytů může být odpovědí i pro nerozhodné. Nájemní bydlení je dostupnější, jak cenou tak nabídkou, a nepřináší s sebou tolik závazků jako pořízení vlastního bytu nebo domu. Může to být ale krok do neznáma a tak se při hledání pronájmu hodí někdo, na koho se můžete v každé situaci stoprocentně spolehnout. Realitní kancelář Pubec nabízí pronájem bytů v Plzni a okolí včetně kompletním realitních služeb.

 

Hledáte byt v Plzni k pronájmu? Projděte si online katalog realitky

Plzeň je skvělé místo k bydlení. Najdete tu vše, co by nemělo v krajském městě chybět. Navíc zde není nouze ani o pracovní místa, a tak jsou klienti hledající byt k pronájmu právě v Plzni velmi rozmanití. Do Plzně se stěhují lidé za prací, studiem, komfortem i rodinným životem. Jaký je váš důvod? Na webu realitní kanceláře Pubec najdete vždy aktuální nabídku bytů  k pronájmu. Ať už chcete bydlet v centru nebo na předměstí v bytu či domě máme pro vás vhodnou nabídku. Že vás v katalogu nic nezaujalo? Neházejte flintu do žita a kontaktujte přímo realitní makléře kanceláře Pubec. V Plzni bytů k pronájmu stále dostatek, a tak určitě společně najdete vhodný byt i pro vás!

 

Jaké byty čekají v aktuální nabídce? Pronájem bytů Plzeň

Krásnou lokalitou nejen pro rodinné bydlení je Doubravka. Pokud to chcete mít jen kousek do přírody a zároveň být za 10 min v centru, je to skvělá volba právě pro vás. V současné době je v lokalitě k dispozici byt 3+1 i s garáží za 11 500 Kč měsíčně. Chcete-li být přece jen o něco blíže městskému ruchu, zaujmout by vás mohl prostorný mezonetový byt přímo v centru. 3+1 za 12000 Kč měsíčně se jistě v nabídce dlouho neohřeje. Lokalita i dispozice jsou navíc více než lákavé. Volné byty k pronájmu najdete ale i na Slovanech nebo na Borech. A pokud chcete bydlet trochu dál od města, mohl by vás zaujmout velký byt v rodinné vile v Újezdě do Plzně. Za 15000 Kč měsíčně získáte rodinný byt a klidné prostředí a stále budete v dosahu městské MHD a tak i služeb, které Plzeň nabízí.

Související příspěvky

Výhody venkovního osvětlení s čidlem

redakce

Jarní obnova trávníku

redakce

Objevte kouzlo Vašeho interiéru, ideálního doplňku, originálního dárku

redakce