BYT

Sleva 20-50% na veškeré kusové koberce!

Začněte nový rok příjemným nákupem! Jedinečnou slevovou akci pro vás připravila společnost Bakero – specialista na prodej výjimečných koberců.

 

Moderní, klasické, orientální a mnohem více

Bakero představuje ráj koberců a to doslova a do písmene. Jejich sortiment nabízí široké spektrum moderních, klasických i orientálních koberců. V nabídce jsou ale i  ručně nebo strojově vázané koberce a to v široké škále materiálů, barev, vzorů či délce vlasu.

Z čeho můžete vybírat?

Každý interiér je jiný, a proto je potřeba věnovat výběru koberce náležitou pozornost. S nabídkou u Bakero to bude hračka. Jednotlivé druhy koberců jsou řazeny do přehledných kategorií. Vybírat můžete například hravé koberce do dětských pokojů, které mají veselé motivy. V nabídce je například ručně tuftovaný koberec Rainbow s motivem ovečky a mnoho dalších. Pokud si chcete pořídit luxusní koberec, rozhodně vybírejte v kategorii ručně nebo strojově vázaných a tkaných koberců. Skvělou volbou je například ručně vázaný vlněný koberec Esprit colour s motivem barevných kostek, který je opravdovým designovým skvostem.

 

Pruhy, kruhy, kostky…

Pokud si chcete vybrat koberec podle motivu, Bakero vás určitě potěší. Připraveny jsou totiž speciální kategorie s koberci rozdělenými podle vzorů – vybírat můžete koberce s pruhy, kruhy, rozličnými ornamenty, květy a další. Zaujmout by vás mohl například romantický koberec Sevilla s výrazným a velice vkusným květinovým vzorem. Koberce můžete vybírat i na základě materiálů. V nabídce jsou koberce z hedvábí, konopí, akrylu, vlny nebo polyesteru. Záleží pouze na vás. Připraven je také netradiční výběr koberců podle země původu. Je libo koberec z  Číny, Indie nebo Nepálu? Žádný problém!

S nákupem neotálejte

Pokud chcete využít této jedinečné slevy, rozhodně na nic nečekejte. Sleva 20-50% na veškeré kusové koberce nebude trvat věčně. Akce totiž trvá pouze do 29.2.2012!

Kompletní nabídku najdete na www.koberce-bakero.cz.

Související příspěvky

Jak se chytře „zazipovat“ před sluncem i hmyzem

redakce

Gate runis makon ante ipsum primis in faucibus

redakce

Závěsy do bytu? Rozhodně ano!

redakce