BYT

Široká produktová řada čerpadel a filtrů s příslušenstvím

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Pokud jde o vysoce kvalitní čerpadla a filtry s příslušenství, jistě jste již narazili na odborníky v oboru – společnost Envicomp s.r.o., která se tématem čerpadel a filtrů zabývá již od roku 1993. Společnost zdobí nejen zkušenosti a profesionalita, ale i široká produktová základna. Pro více informací klikněte na www.Envicomp.cz.

„Čerpadla bez úkapů“

Široké portfolio moderních a kvalitních čerpadel v sobě zahrnuje čerpadla odstředivá, membránová, dávkovací, vertikální i čerpadla sudová. Odstředivá zajišťuje firma 3M PUMPS. Membránová s pneupohonem dodávají firmy VERSA-MATIC a TAPFLO. Dávkovací čerpadla nám dávkují firmy EMEC a OBL, vertikální CORODE a GEMMECOTTI. A poslední sudová zajišťuje JESSBERGER. Více se dočtete na oficiálních stránkách.

  

Filtry

Filtrační zařízení mají ve společnosti Envicomp na starost filtry od firmy CORODE. Filtrační zařízení jsou vybavena bezucpávkovými čerpadly s magnetickou spojkou nebo čerpadly ucpávkovými. Mezi zvláštní příslušenství k filtrům patří ochrana proti chodu na sucho a naplavovací nádrž aktivního uhlí.

Mnoho příslušenství

Z vhodného přílušenství ke zmíněným čerpadlům a filtrům patří plastové nádrže a membrány. Mezi další artikly patří již zmíněné ochrany proti chodu na sucho, tlumiče pulsací, míchadla, sací předkomory, různorodé ventily, hadice a jejich spojky, kompenzátory a frekvenční měniče. Mnohem více se dozvíte na www.Envicomp.cz.

Související příspěvky

Vysušit dům bez špíny, hluku a chemie? S AQUAPOLEM realita.

redakce

Rali Decor – to pravé pro váš domov

redakce

KATALOGY INTERIÉROVÝCH SVÍTIDEL A SVĚTELNÝCH ZDROJŮ EGLO PRO SEZÓNU 2010/2011

redakce