BYT

Shrnovací dveře HOPA jsou praktické a elegantní

Shrnovací dveře jsou již po desetiletí oblíbenou možností, jak můžete vylepšit svůj dům nebo byt. Plastové shrnovací dveře společnosti HOPA CZ, s.r.o. vycházejí svou nabídkou vstříc nejrůznějším potřebám svých uživatelů. Možná, že právě proto jsou to nejoblíbenější shrnovací dveře na českém trhu.

Více než 100 modelů skladem

Společnost HOPA CZ, s.r.o. je největším prodejcem a výrobcem plastových a koženkových shrnovacích dveří v České republice a tomu odpovídá i jejich nabídka. V sortimentu naleznete shrnovací dveře, které svým vzhledem věrně imitující dřevo, nebo dveře vyznačující se střídmou elegancí jednobarevného provedení laděného k interiéru.

      

Dokonalost na míru

Často se stane, že při rekonstrukci je třeba umístit dveře do stávajícího rámu původních dveří. Shrnovací dveře HOPA se dají vsadit do jakéhokoliv otvoru s výškou do 3 metrů a šířkou do 7 metrů. Vyřeší i problém s nevzhlednými původními zárubněmi – stačí si ke shrnovacím dveřím pořídit obložku rámu MODULO. Obložka se prodává v designu shrnovacích dveří.

Je libo originalita?

Možná, že chcete mít dveře jiné, než mají ostatní? Žádný problém! Společnost HOPA CZ, s.r.o. vychází vstříc i nejnáročnějším požadavkům svých klientů. Můžete si zvolit až 4 řady prosklení, umístit do nich nejrůznější dekorační skla od velmi oblíbených dětských motivů až po reprezentativní vzory. Můžete si vybrat libovolnou barvu rámečků těchto skel, barvu madel i zámků.

Proč shrnovací dveře?

Přes půl miliónu spokojených klientů však oceňují nejen vzhled, ale také velkou praktičnost a dlouhou životnost shrnovacích dveří. Shrnovací dveře vám ušetří spoustu prostoru, vždyť také zabírají pouhých 20% místa potřebného pro běžný typ dveří.

Zdokonalte svůj domov pomocí shrnovací dveří. Kompletní nabídku naleznete na www.hopa.cz, kde objevíte i řadu dalších produktů společnosti HOPA CZ.

Související příspěvky

Víme, jak vypadají dokonalé kuchyně. Poznejte je taky

redakce

Snižte náklady na topení až o 50%

redakce

Vsadit na developerské projekty se vyplatí!

redakce