BYT

Sháníte nové bydlení nebo nebytové prostory v Praze? Vsaďte na Finep!

Untitled document

Finep je renomovaná developerská společnost, která byla založena v roce 1995. Od této doby zrealizovala mnoho zajímavých projektů, díky kterým pomohla k novému bydlení již mnoha spokojeným zákazníkům. Pokud hledáte nové byty nebo komerční prostory Praha, podívejte se na nabídku od Finep. Vyberete si i díky…

 

Nové moderní bydlení na Praze 9

Společnost Finep realizuje například projekt nové byty Prosek. V rámci tohoto projektu nabízí bydlení v moderním bytovém komplexu na Praze 9. V nabídce je celá řada bytů o velikosti 1+kk až 4+kk o velikosti 120 m2. Své nové bydlení zde jistě najdou mladé páry, rodiny s dětmi ale i senioři. Lokalita má nejen úplnou občanskou vybavenost, ale její velkou výhodou je i skvělá dopravní dostupnost do centra Prahy a to především stanici metra „C“ Střížkov. Kromě této lokality nabízí Finep i prodej bytů v Praze v lokalitách jako je Hostivař, Vysočany, Barrandov, Stodůlky, Šterboholy a další. Zaleží pouze na vás, kde si najdete své moderní bydlení, rozhodně budete spokojeni.

Komerční prostory na lukrativních místech

Kromě moderních bytů nabízí Finep k prodeji také komerční prostory. Například v aktuálně budované etapě s novými byty v Praze v Harfa Parku V bude Finep nabízet celkem sedm jednotek, které se dají využít právě pro komerční účely. Komerční prostory se nacházejí na velmi lukrativních místech s vysokým počtem obyvatel, takže jsou skvělou příležitostí k úspěšném podnikání.

Kompletní informace a nabídku společnosti Finep najdete na www.finep.cz

Související příspěvky

Nové bydlení v Praze můžete mít hned zítra

redakce

Chcete koupit byt, ale nedůvěřujete realitním kancelářím? Existují jiné možnosti

redakce

Skandinávský styl nábytku dokáže v interiéru divy!

redakce