BYT

Seznamte se s novinkou ClipTile

Společnost ASSO přináší na trh nejnovější trend v pokládce podlah ClipTile. Jedná se o revoluční systém v technologii pokládky dlažby, při níž není použito nic jiného, než dlažba sama. ClipTile je určen pro všechny, kteří uvažují o rekonstrukci bytu nebo domu a přemýšlí nad materiály a technologiemi, které použijí. Teď mohou zvolit ClipTile.

Pro majitele obchodů, vystavovatele a jiné firmy a živnostníky, kteří potřebují rychle a efektivně položit novou podlahu ve své provozovně, studiu či expozici, za nějaký čas ji rozebrat a přesunout jinam, je ClipTile to pravé.

ClipTile se dá rozebrat a znovu složit

Jedná se o kvalitní italskou dlažbu Cres Porcellanato, která je ale novým způsobem kladená. Je určena pro všechny, kdo si chtějí sami rychle a snadno položit zcela novou podlahu.

Bonusem této dlažby je možnost ji znovu rozebrat a složit – můžete ji jednoduše sestavit až 10 krát v jiném prostoru. Tato podlaha putuje s vámi. Revoluční technologie v pokládce dlaždic je založena na filozofii čistoty, rychlosti a krásy. Velmi vhodná je i pro podlahové vytápění.

ClipTile skládáte jako puzzle

Technologie ClipTile je velmi podobná systému kladení plovoucí podlahy. Každá z unikátních keramických dlaždic má plastový rám s drážkami, které do sebe perfektně zapadají jako puzzle. Stačí jen vytáhnout z krabice dlaždici, otřít ji, přiložit k ní druhou a zaklapnout je drážkami do sebe. Takto postupujete bez použití jakéhokoliv dalšího spojovacího materiálu. Nově položená dlažba je ihned připravena k použití bez dalších úprav jako je spárování nebo lepení. Práce s ní je velmi čistá.

ClipTile je kvalitní a bezpečná technologie

Dlažba je zhotovena z keramického střepu Gres Porcellanato, který je osazen technologií ClipTile a je vyroben z velmi kvalitního materiálu. Je nejen odolný vůči obrušování a sešlapávání, ale je hlavně bezpečný a vhodný i pro alergiky. Možnost dlažbu rozebrat a znovu složit jí dává nadstavbovou hodnotu v použití.

Tři varianty úpravy povrchu, každá v mnoha barevných odstínech a ve třech formátech, to je široká škála možností jak povýšit podlahovou plochu do perfektního designu.

Přijďte se podívat na novinku ve světě podlah ClipTile. ASSO vás uvítá zaváděcí slevou na tuto dlažbu 20% po celý advent.

 

Showroom ASSO: Biskupská 8, Praha 1.

Zákaznická linka je k dispozici na čísle: +420 602 201 640.

 

 

Technika Dlaždice je vyrobena z velmi kvalitního materiálu. Keramický střep Gres Porcellanato je odolný vůči obrušování a sešlapávání.
Je velmi bezpečný, protože byl zkonstruován z hypoalergenních materiálů a bez emisí
Každá součást systému je odolná vůči požáru ve třídě Bfl-S1, respektované evropskou normou UNI EN 13501.
Ideální na vyhřívané podlahy.

Krása Dostupnost ve 3 úpravách povrchu: Naturale, Lappato a Levigato Lucido , více jak 10 barevných odstínech a ve 3 formátech : 50×50 45×45 31×31

Související příspěvky

Programy Ekonomických staveb – výběr pro všechny

redakce

První realizace membránové ČOV v ČR

redakce

Rozšířená nabídka laminátových krytin WITEX

redakce