BYT

Sestavte si originální stůl díky rozmanitým stolovým podnožím

Do každého domova, ale i na různá jiná místa, potřebujeme umístit jídelní stůl, konferenční stolek, příruční stolek a další typy různě velkých a vysokých modelů. Máte-li rádi originální kousky nábytku, které jen tak někde neseženete, obklopujete se přírodními materiály, mohl by se vám líbit stůl, jehož budou tvořit originální nohy a deska z materiálu, který zvolíte. Kde takové nohy a podnože hledat?

Bohatá nabídka mnoha tvarů a stylů

Na webových stránkách steelbro.cz najdete ručně vyráběné stolové podnože z jaklové oceli. Mají kompletní předpřípravu pro montáž vrchní desky. Kovová konstrukce je navržena tak, aby byla maximálně pevná a odolná i při vysoké zátěži. Povrch stolových nohou může mít několik vzhledů: vzhled surové oceli bez povrchové úpravy, nebo barevný kabátek z černé, bílé, zlaté nebo chromové barvy.

Líbit by se vám mohly kvalitní nohy stolu Epsilon. Aktuálně je můžete koupit se slevou 15 % z původní ceny. Stačí, abyste zvolili, jak mají být vysoké a široké, a jakou barvu si přejete. K dispozici vám budou za 21 – 28 dnů. Máte dostatek času na to, promyslet si, jak by měla vypadat stolová deska, nebo si ji rovnou nechat zhotovit.

Velmi originální a důmyslně zhotovená je jídelní centrální podnož Norfolk. Pyšnit se stolem, který bude mít takovou podnož, budete moci už za 3 – 4 týdny od objednávky.

Bohatý sortiment pro netradiční domov

Kromě stolových podnoží najdete na steelbro.cz i konstrukce židlí, sestavy, konstrukce polic a regálů, botníky a věšáky a další.

Všechno zboží je vyrobeno z kvalitních materiálů od ověřených dodavatelů. Pokud nenajdete vyhovující výrobek, společnost vyrobí produkt přímo vám na míru. Všechny výrobky jsou vyráběny z nejlepších lokálních materiálů v rámci Evropy. Při nákupu nad 25 000 Kč nebudete platit dopravu.

Související příspěvky

TREND: BAREVNÉ SPOTŘEBIČE

redakce

Sedačky Siesta pro každodenní spaní s plnohodnotnou matrací

redakce

Víme, jak vypadají dokonalé kuchyně. Poznejte je taky

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.