BYT

Sestavte si originální stůl díky rozmanitým stolovým podnožím

Do každého domova, ale i na různá jiná místa, potřebujeme umístit jídelní stůl, konferenční stolek, příruční stolek a další typy různě velkých a vysokých modelů. Máte-li rádi originální kousky nábytku, které jen tak někde neseženete, obklopujete se přírodními materiály, mohl by se vám líbit stůl, jehož budou tvořit originální nohy a deska z materiálu, který zvolíte. Kde takové nohy a podnože hledat?

Bohatá nabídka mnoha tvarů a stylů

Na webových stránkách steelbro.cz najdete ručně vyráběné stolové podnože z jaklové oceli. Mají kompletní předpřípravu pro montáž vrchní desky. Kovová konstrukce je navržena tak, aby byla maximálně pevná a odolná i při vysoké zátěži. Povrch stolových nohou může mít několik vzhledů: vzhled surové oceli bez povrchové úpravy, nebo barevný kabátek z černé, bílé, zlaté nebo chromové barvy.

Líbit by se vám mohly kvalitní nohy stolu Epsilon. Aktuálně je můžete koupit se slevou 15 % z původní ceny. Stačí, abyste zvolili, jak mají být vysoké a široké, a jakou barvu si přejete. K dispozici vám budou za 21 – 28 dnů. Máte dostatek času na to, promyslet si, jak by měla vypadat stolová deska, nebo si ji rovnou nechat zhotovit.

Velmi originální a důmyslně zhotovená je jídelní centrální podnož Norfolk. Pyšnit se stolem, který bude mít takovou podnož, budete moci už za 3 – 4 týdny od objednávky.

Bohatý sortiment pro netradiční domov

Kromě stolových podnoží najdete na steelbro.cz i konstrukce židlí, sestavy, konstrukce polic a regálů, botníky a věšáky a další.

Všechno zboží je vyrobeno z kvalitních materiálů od ověřených dodavatelů. Pokud nenajdete vyhovující výrobek, společnost vyrobí produkt přímo vám na míru. Všechny výrobky jsou vyráběny z nejlepších lokálních materiálů v rámci Evropy. Při nákupu nad 25 000 Kč nebudete platit dopravu.

Související příspěvky

Tapety, které vydrží 20 let? Zkuste ty tekuté!

redakce

Japonské posuvné stěny dokáží zázraky

redakce

Nová rustikální kolekce Kährs Da Capo – dřevěné podlahy, které stárnou s noblesou

redakce