BYT

Série EXCLUSIVE – kvalita na prvním místě

Untitled document

Představujeme Vám sérii EXCLUSIVE, kterou jsme na trh uvedli začátkem roku 2012 a kterou neustále zdokonalujeme novými výrobky. Tato série koupelnového vybavení zahrnuje nejen masážní a parní boxy, ale dále i sprchové zástěny a dveře do niky.

Už podle názvu jsme tuto sérii sestavovali tak, aby splňovala náročné požadavky provedení a moderního designu a tím zaručovala kvalitu, kterou k této sérii nabízíme. Kromě výše zmíněného designu, který je jistě velmi důležitým kritériem při výběru, jsme se zaměřili především na technické parametry, zaručující snadnou údržbu, používání a dlouhou životnost.

I-BOX parní lázeň, cena 54 680 Kč, luxusní parní box série EXCLUSIVE

Athena – sprchová zástěna ATHENA, cena 4.990 ,- Kč + boční pevný díl ATHENA, cena 3.290 ,- Kč

Materiály, ze kterých jsou vyrobeny součásti pro sestavení jednotlivých dílů, byly pečlivě vybírány tak, aby zajistily perfektní využití a spokojenost zákazníků.

Veškeré rámy jsou vyrobeny z hliníku – slitiny AlMgSi, která se vyznačuje výbornou tvárností a leštitelností. Průměrná tloušťka vrstvy oxidu hliníku, který zaručuje odolnost proti korozi, je 2 – 5 µm. Stejně povrchově upravené jsou i madla a panty. Šroubky, které se použily pro sestavení v této sérii, splňují německý standart DIN 7951 a DIN 7982, 304# a jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli. Všechny dosud zmíněné díly prošly 96 hodinovým testem působení neutrálního solného roztoku a i přes agresivitu materiálu nevykazovaly žádné známky koroze nebo poškození. Panty byly vystaveny testu otevírání a zavírání a i při 20 000 cyklech otevření a zavření fungují naprosto bez problému.

Pearl – masážní box PEARL, cena 32.980 ,- Kč, LED osvětlení, ventilátor, reproduktor, trysky,
elektronické ovládání,…

Sklo – bezpečností sklo série EXCLUSIVE, 6 mm, čiré

Jako výplň bylo použito 6 mm tvrzené bezpečnostní sklo, které je vyrobené dle standartu EN 121501. To vyniká svou až pětkrát větší odolností vůči bočnímu nárazu a vysokou odolností proti teplotním rozdílům až 250 °C. Při rozbití se sklo roztříští na velice malé neostré úlomky. Sklo je navíc opatřeno velmi oblíbenou technologií Easy clean, která podstatně zlehčuje údržbu. Navíc je antibakteriální a neobsahuje žádné chemikálie.

V dalším díle série EXCLUSIVE si představíme sprchové zástěny a dveře do niky, máte se na co těšit.

Kompletní nabídku výrobků této série naleznete na stránkách

Související příspěvky

Policové regály do spíže musí být na míru

redakce

Nedostatek bytů v Praze nastartoval zcela nové trendy

redakce

Jak na rekonstrukci bytového jádra

redakce