BYT

Sedačky mnoha typů

Sedací soupravy v pravém i levém provedení patří mezi nejvyhledávanější zboží. Sedací soupravy si zvolte buď pevné, rozkládací nebo s úložným prostorem. Potahy si vyberete z mnoha barevných odstínů a materiálů, jako je ekokůže, mikrofáze, mikroplyš, gobelín aj. Ty náročnější z Vás jistě uspokojí kožené sedací soupravy, které vynikají nejen svou kvalitou, ale i designem.
Náš tip: Nádherná luxusní rohová sedačka Sofie (viz obrázek) z pravé italské kůže nejvyšší kvality, která nás zaujala elektricky ovládaným polohováním sedáku a opěrek. Sedačku lze vyrobit částečně v pravé kůži a částečně v ekokůži.

Obývací pokoje

Konferenční stolek neodmyslitelně patří k sedací soupravě U Homemarket máte na výběr ze150 modelů konferenčních stolků různých tvarů i materiálů. U nás najdete moderní, tradiční, pojízdné a další modely konferenčních stolů.

Teď si doplníme obývací pokoj o obývací stěnu s televizním stolkem. Obývací stěny si u nás také vyberete dle svých přání. V kategorii televizních stolků naleznete televizní stolky v různých rozměrech a provedení.

Ložnice a dětské pokoje

Homemarket Vám umožní poskládat si také ložnici dle svých představ. Vyberte si postel, která Vám nejvíce vyhovuje, a doplňte ji nočním stolkem, komodou, skříní a dalšími komponenty, které se Vám líbí. Náš tip: Ložnicové sestavy, jako je například ložnice Dream v barvě javor nida (viz obrázek). Homemarket samozřejmě pamatuje také na děti. V sekci dětský nábytek najdete širokou škálu produktů, ze kterých svým dětem poskládáte krásný pokojíček.

Kuchyně a předsíně

Zařizujete kuchyň? Vyberte si z nabídky sektorových kuchyní, které lze doplnit o skříňky, anebo si sami poskládejte svou kuchyň snů. Jako inspirace Vám poslouží fotogalerie kuchyně. Pokud se rozhodnete pro některou z kuchyní Bon Appetit, můžete použít 3D designer. A nakonec ještě krátká zastávka v předsíni. Pokud Vám nestačí botník a němý sluha, pořiďte si pěknou předsíňovou stěnu. Na www.nabytek-homemarket.cz je opravdu z čeho vybírat. Že dáváte přednost klasické formě nákupu? Navštivte nově otevřenou kamennou prodejnu v Ostravě.

 

Související příspěvky

Kvalita Schock znamená nejsnadnější údržbu.

redakce

Jak řešíte bytový design? Ewita takhle…

redakce

Koronavirus ničí ekonomiku, byty ale zdražují dál

redakce