BYT

Schody i schodiště profesionálně podle vašich představ

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Pokud patříte mezi majitele domu, jistě řešíte podobu vašeho schodiště. To se totiž může stát nádhernou dominantou celého prostoru. Jak na to? Zkuste se obrátit na profesionály ze společnosti Truhlářství Tichý.

Na míru je základ

Každý dům je jiný, a právě proto musí být jiné i každé schodiště. To je základní filozofie, ze které společnost Truhlářství Tichý vychází. Pokud se tedy obrátíte na ně, můžete jenom získat. Společnost totiž nabízí profesionální služby zkušených truhlářů, které vám s návrhem a samozřejmě i realizací schodů a schodiště pomohou. Vy se nebudeme muset starat téměř o nic. Nejdůležitější bude vysvětlit jim, jak si vlastní schody představujete a ostatní necháte na profesionálech.

Prvotřídní materiál je základ všeho

Pro stavbu schodiště používají u Truhlářství Tichý výhradně prvotřídní dřevo, které je velmi odolné a vydrží i extrémní podmínky a nároky. Buďte si tak jisti, že vás vaše nové schodiště přežije.

Dřevo všude, kam se podíváš

Dřevěné schodiště vypadá velmi krásně. Dokáže také celý interiér provonět nádhernou vůní dřeva, tak proč to ještě více nepodpořit. Kromě realizace schodů a schodišť nabízí společnost

výrobu obývacích stěn, skříní, stolů, TV stolků, židlí a lavic,kancelářského nábytku, vybavení komerčních prostor jako jsou restaurace, hotelové recepce, bary, letních zahrad a jiné. Vše se zárukou maximální kvality!

Více informací najdete na www.truhlarstvi-tichy.cz.

Související příspěvky

Víte jak vypadají moderní televizní stolky?

redakce

Vhodné osvětlení se specifickým zacílením

redakce

Pronájem bytu nemusí být stresující záležitostí. Jak si usnadnit hledání nové nemovitosti?

redakce