BYT

Rezidence Mostecká 21 spojuje luxus a historii

Bydlení v historickém srdci Prahy odjakživa lákalo velké procento rezidentů. Pokud je tento druhy bydlení ještě spojen s luxusním vybavením a vzhledem, jedná se o touhu každého náročného klienta. Až donedávna nebyla možnost takový druh bydlení v Praze najít. S projektem Mostecká 21 se ovšem celá situace mění.

 

Historie spojená s moderními trendy v architektuře

Rezidence Mostecká 21 je vlastně důkladnou rekonstrukcí a modernizací vily, která je známá pod názvem Dům u Hradeb. Tato vila prošla v posledních letech důkladnou rekonstrukcí, aby splňovala i ty nejnáročnější potřeby klientů a zároveň si zachovala své historické kouzlo. Najdete zde v nabídce 55 bytových jednotek v dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk. Každá bytová jednotka je výjimečná svými vysokými standardy vybavení a dokonce se vám může i přizpůsobit. Developerská společnost Orco Property Group, která stojí za vznikem projektu, totiž nabízí možnost dokončení interiéru ve třech odlišných variantách. Každá varianta dokončení je odlišná svými barevnými kombinacemi a tvary. Sami si můžete zvolit, který model vám bude nejvíce vyhovovat.

 

Lokalita je opravdu výjimečná

Hlavní předností Rezidence Mostecká 21 je ovšem lokalita. Jedná se o jednu z nejžádanějších pražských lokalit za poslední dekádu. Rezidence se nachází na Malé Straně, tedy přímo v historickém centru našeho hlavního města. Bydlení je pouhých pár metrů od jedné z nejproslulejších pražských dominant – Karlova mostu. V bezprostřední blízkosti je také park Kampa a velké množství vyhlášených restaurací. Nebudete se muset zabývat otázkou, jak dlouho vám bude trvat cesta do centra Prahy, protože budete v jejím srdci.

Pokud máte zájem o byty na prodej v dalších žádaných pražských lokalitách, můžete navštívit stránky prahanovebyty.cz. Zde najdete ucelenou nabídku mnoha projektů v nejžádanějších lokalitách Prahy.

Související příspěvky

Ochrana zámkové dlažby

redakce

Nejoblíbenější krytinou jsou plovoucí podlahy

redakce

Chcete bydlet v Praze a vybíráte kde?

redakce