BYT

Rezidence Baarova nabídne super moderní bydlení na Praze 4

Untitled document

Jestliže i vy chcete bydlet v moderním stylu na území města Prahy, potom by vám rozhodně neměl uniknout projekt rezidence Baarova, který nabídne super bydlení pro každého. Projekt realizuje renomovaná developerská společnost PASSERINVEST GROUP, a.s. a stojí za pozornost hned z několika důvodů.

Blíží se do finále

Rezidenční park Baarova začal vznikat v roce 2010 a dostavba je plánována právě na tento rok. Novostavba nabídne 139 moderně řešených bytů o dispozicích 2+kk až 6+kk a rozměrech od 50 m2 do 170 m2.

Moderní bydlení v atraktivní lokalitě uspokojí každého

Novostavba se nachází ve velmi atraktivní lokalitě Prahy 4 – poblíž moderního multifunkčního areálu BB Centra. Rezidenční park Baarova se rozprostírá mezi Baarovou ulicí a ulicemi U Michelské školy a Telčská. V okolí naleznete stejnojmenný park a řadu atrakcí pro aktivní odpočinek celé rodiny. Nové byty Praha 4 tak nabídnou spokojené bydlení pro rodiny s dětmi, mladé ale i starší páry.

       

Nevyplatí se čekat

Rezidenční park Baarova tvoří tři vysoce moderní samostatné bytové objekty, které na sebe plynule navazují a vytváří harmonický komplex. Jednotlivé bytové objekty mají oddělené vstupy a samozřejmostí jsou i sklepní prostory a společné podzemní parkoviště. Protože se projekt blíží do finále, byl prodej bytů již zahájen – pokud tedy chcete bydlet moderně a v super lokalitě, začněte jednat.

Kompletní nabídku bytů a veškeré informace najdete na www.rezidence-baarova.cz

Související příspěvky

Co se děje pod vodou? Rozmanitý život ve Vašem zahradním jezírku

redakce

Specializovaná síť s podlahovými krytinami 1 FLOOR posiluje a rok 2011 zahájí produktovou akcí

redakce

České ručičky aneb patenty českých firem, které zlepšují naše bydlení i kvalitu života

redakce