BYT

Relax v hydromasážním boxu i u Vás doma

Dopřát tělu i mysli po náročném dni zasloužený odpočinek – není to jen sen pro pár vybraných? Odpověď zní ne! Super odpočinek si lze vychutnat nejen ve wellness centru, ale i doma ve špičkovém hydromasážním boxu. Tento box Vám poskytne klidné útočiště a podá Vám ruku při nabírání nových sil. Pro více informací navštivte www.topeni-koupelny.cz.

Odpočinek na úrovni u Vás doma

Sprchy i vany jsou již dlouhou dobu považovány za jedno z nelepších míst, kde si perfektně zarelaxovat a nabrat nové síly. Horká voda, procházející tryskami sprch, z člověka smyje stres všedního dne a opět mu naplno dobije baterky. Hydromasážní box je na tento druh masáže těla uzpůsoben ještě lépe. Obsahuje totiž nejen sprchu, nýbrž i speciální zádové masážní trysky, které se postarají ještě intenzivnější zážitek.

Nadstandardní doplňky a akční ceny

Není to však jen hydromasážní box, dnešní boxy již nabízejí nejen luxusní masáž, ale i například světlo, rádio, hlavovou sprchu, termostatickou baterii a boční masážní trysky! A pokud nyní čekáte, že to vše bude stát tučné desetitisíce, pak budete dost pravděpodobně překvapeni. Hydromasážní box lze – díky akčním cenám – zakoupit již za 12 000 Kč.

Zaujala-li Vás zajímavá tématika domácího odpočinku, jistě nezapomeňte navštívit www.topeni-koupelny.cz.

Související příspěvky

Laguna se od své úspěšné předchůdkyně liší účelem využití i zajímavější cenou

redakce

Chytré řešení pro dřevěné fasády.

redakce

Povlečení od Matějovského nabízí široký výběr trendy barev a vzorů

redakce