BYT

Regulus Vás zve na XVIII. ročník výstavy INFOTHERMA 2011

Výstava probíhá ve dnech od 17. až 20. ledna 2011 denně od 9.00 do 18.00 hod. na Výstavišti Černá louka – Ostrava

Výstava INFOTHERMA je specializovaná výstava na vytápění a úspory energií a firma Regulus, jako přední výrobce a dodavatel komponent vytápění využívajících obnovitelných zdrojů energie a specialista na úspory energií zde nemůže chybět.

Letos představíme řadu novinek z našeho sortimentu a navíc jsme garantem pondělního doprovodného programu. Naši specialisti z oblasti obnovitelných zdrojů, se v celkem pěti přednáškách zaměří na nejdůležitější témata týkající se úspor energií a nenechají si ujít téma týkající se státního dotačního programu Zelená úsporám.

Stručný harmonogram přednášek:

( 17. ledna 2011 – Kongresové centrum Výstaviště Černá louka Ostrava )

13:00 – 14:00       Akční sestavy Regulus – výhody kombinace obnovitelných zdrojů energie s podporou Zelená úsporám

14:00 – 14:30       Krbové vložky – způsoby zapojení, regulace a podpora Zelená úsporám

14:30 – 15:00       Solární systémy pro bytové domy – základy dimenzování a bilance úspor

15:00 – 15:30       Solární systémy pro bytové domy – možnosti financování a návratnost

15:30 – 16:00       Řešení dohřevu velkých solárních aplikací -kaskádové plynové kotelny – Thermona

V případě zájmu o návštěvu pondělního odborného semináře, nás kontaktujte a obdržíte vstupenku zdarma. Pro návštěvníky výstavy je vstupné na seminář v ceně vstupenky na výstavu.

U našeho stánku ve druhém poschodí, bude návštěvník mít možnost si z blízka prohlédnout solární systémy, moderní tepelná čerpadla vyráběna renomovanou švédskou firmou CTC, akční sestavy + další výrobky.

Představíme výrobky firmy Regulus a uvedeme na trh některé novinky z našeho sortimentu, jako jsou solární sestavy pro ohřev vody s kolektory KPG1, novou centrální rekuperační jednotku Sentinel Kinetic B a novou termostatickou čerpadlovou skupinu pro topné systémy Thermovar LK 810.

Novinky v našem sortimentu:

Sluneční kolektor KPG1 – Kolektor KPG1 je nový moderní kolektor, který byl navržen s ohledem na co nejvyšší účinnost a výkon při zachování příznivé ceny. Je vyráběn na moderní robotizované lince s minimálním podílem lidské práce. Nová technologie lepení skla bez zasklívacích lišt přináší elegantní design, vysokou odolnost proti pronikání vody do kolektoru a snižuje výrobní náklady. Je součástí vybraných akčních sestav Regulus pro ohřev vody a přitápění.

Sentinel Kinetic B – Tato centrální rekuperační jednotka nahrazuje původní rekuperační jednotku Airminder a vyniká především nízkou hlučností ventilátorů s účinností 92% a maximálním výkonem až 270 [m3/hod], je určená zejména pro větrání rodinných domů.

Čerpadlová skupina Thermovar LK 810 – Čerpadlová skupina je určena ke zvýšení teploty topné vody vracející se do kotle, tím zamezuje tvorbě agresivního kondenzátu vznikajícího při spalování tuhých paliv. Tím prodlužuje životnost kotle, a protože se nezanáší teplosměnné plochy, pracuje kotel s vyšší účinností.

Související příspěvky

Pohovky, které dodávají interiéru styl

redakce

Pasivní a nízkoenergetické domy, až příliš časté téma posledních let ?

redakce

Užijte si relaxaci v parních lázních

redakce