BYT

Reby.cz – když chcete koupit byt nebo dům v Praze!

Nabídka nemovitostí v Praze je pestřejší než kdekoliv jinde. Téměř každý den se objevují nové nabídky, což je ale pro zájemce o koupit tak trochu na škodu. Kvůli bohaté nabídce je poměrně těžké se v takovém prostředí orientovat. Naštěstí jsou tu nástroje, které právě výběr vhodné nemovitosti usnadňují. Mezi ně patří specializovaný portál Reby.cz. Jak může pomoci i vám?

 

Budete mít dokonalý přehled

Reby.cz je online realitní portál, který se zaměřuje výhradně na nabídky developerských společností. Specializuje se na byty v Praze na prodej i na nemovitosti v blízkém okolí hlavního města. Ke všem bytům podává portál kompletní informace. Je zde uvedeno vše potřebné o projektu, v rámci kterého byly byty postaveny, o developerské společnosti, která projekt postavila a připraveny jsou i informace o lokalitě. Samozřejmě nechybí ani vše důležité o velikosti a vybavení bytu. Byty a domy je možné vybírat jednoduše – stačí si vybrat lokalitu, případně zadat i velikost bytu a požadovanou cenu (rozmezí od – do), okamžitě se zobrazí seznam volných bytů, které odpovídají zadaným kritériím. Na reby.cz se dozvíte i souhrnné informace o developerských společnostech a funguje zde i poradna, která vám pomůže se ve světě realit lépe orientovat.

 

TIP: v současnosti jsou se těší velké popularitě byty Praha 5 v rámci projektů Aurum, Výhledová a Sacre Coeur 2. Zájem je také o byty Praha 6 a to zejména díky výhodnosti této lokality.

 

Na co si při výběru nového bytu musíte dát pozor

Pokud chcete bydlet v Praze, musíte si v první řadě dobře vybrat lokalitu. Každá městská část je jiná. Zajímat vás musí občanská vybavenost, možnosti sportovního vyžití, dopravní obslužnost, zajímejte se také o přítomnost škol, bezpečnost apod. Jestliže chcete bydlet komfortně, začněte co nejdříve jednat – jedním ze základních kroků je určitě i vyřízení hypotéky. Jak na to se dozvíte v tomto článku.

Související příspěvky

Led osvětlení jako skvělé řešení za super cenu

redakce

Dopřejte si v obývacím pokoji maximální pohodlí

redakce

Jak najít v Praze novostavbu, která vám bude vyhovovat?

redakce