BYT

Rako umí vyrobit krásné a odolné dlažby

Dlažby společnosti Rako patří k nejkvalitnějším a nejodolnějším druhům dlažeb na našem trhu. O dlažby od tohoto českého výrobce je stále větší zájem. To vše díky tomu, že RAKo má v nabídce mnoho druhů a vzorů dlažeb, ze kterých si mohou vybrat opravdu všichni. Milovníci moderních tvarů a vzorů si ze sortimentu Rako vyberou stejně dobře, jako vyznavači klasických nebo retro vzorů.

 

Naturstone je velmi oblíbený dlouhodobě

Mezi nejoblíbenější druhy dlažby Rako už dlouhodobě patří série Naturstone. Ta vyniká především dokonalou čistotou v provedení a využití přírodních barev a motivů. Právě využívání přírodních motivů na dlažbách je v současnosti velmi oblíbené, a proto je oblíbená také dlažba Naturstone. Vyniká také univerzálností. Dlažba Naturstone může být využita v interiéru i v exteriéru. Je totiž mrazuvzdorná a nevadí jí ani využití ve velice zatěžovaných prostorách. Odolnost proti opotřebení u dlažeb Naturstone je totiž 5, což je nejvyšší stupeň odolnosti.

 

Co všechno nabízí série Naturstone?

Nabídka produktů v sérii Naturstone je velmi pestrá. Základem jsou samozřejmě dlažby. Ty můžete v této sérii vybírat v mnoha barevných odstínech šedivé, hnědé i černé. Dlažby jsou vyráběny ve velikostech 44,5×44,5 nebo 44,5×22,1. sortiment v sérii Naturstone je také doplněn o mozaiky Naturstone nebo bordury Naturstone. V každé kategorii je na výběr z mnoha designů. Abyste mohli vybrat ten správný druh dlažby Naturstone i do své domácnosti nebo na zahradu, musíte mít hlavně dostatečný výběr. Kompletní sérii Naturstone můžete najít například na stránkách keramikahasek.cz. Společnost Keramika Hašek na našem trhu patří k největším prodejcům tuzemské i zahraniční keramiky.

 

Kompletní sortiment naleznete na www.keramikahasek.cz.

 

Související příspěvky

Buďte výjimeční k tomu Vás vyzývá stylová záclonová souprava GARDINIA řady LUXOR

redakce

Tradiční kapsáře trochu jinak

redakce

Novinky v produktové řadě CEMEXu na Stavebním veletrhu v Brně

redakce