BYT

Projekty, které v Praze nabízí ideální podmínky pro celé rodiny

Na pražském území je v současnosti možné vybírat bydlení hned z několika desítek nově vznikajících projektů. O jejich výstavbu se stará hned několik různých developerských společností. Díky tomu je zajištěna jejich různorodost. Každý projekt má osobitý vzhled a je určen pro jinou cílovou skupinu. V dnešním článku si představíme ty projekty, které nabízí komfortní ubytování celým rodinám.

 

Alfarezidence nabízí moderní rodinné byty

Jako první si představíme pro rodinné byty jeden z bytových projektů. Jedná se o developerský projekt Alfarezidence, která se nachází v městské části Praha 3, Žižkov. Pro rodinu se jedná o ideální lokalitu, což dokazují parky Židovské pece a Parukářka, kde je prostor pro relaxaci, sportovní vyžití i zábavu. Nechybí ani kompletní občanská vybavenost, což je zejména pro rodiny velice důležité.

 

Tip: Zkuste se poohlédnout také po půdních bytech

Ještě před několika málo lety se půdní prostory k trvalému bydlení téměř nevyužívaly. Doslova během pár let se situace úplně změnila. Půdní prostory jsou v současnosti vyhledávány stále více. Díky moderních architektonickým metodám a způsobům zařízení lze z půdních prostor vytvořit maximálně komfortní bydlení pro celé rodiny. Půdní byty jsou také symbolem prestiže a originality. Přemýšleli jste i nad tímto druhem bydlení. Nabídka se také neustále rozšiřuje.

 

VILAPARK Jesenice nabízí rodinné domyv okrajové části Prahy

VILAPARK Jesenice nabízí moderní, komfortní a luxusní ubytování v rodinných domech. Tento není zasazen přímo v Praze, ale v její okrajové části, v Jesenicích. Z této lokality je zajištěná skvělá dostupnost do centra města. Jedná se o elegantní rodinné domy v dispozicích 6+1, ve kterých se snoubí elegantní nábytek a vybavení společně s moderními spotřebiči. VILAPARK Jesenice dokáže splnit požadavky i zájemců o luxusní a nadstandardní bydlení.

Související příspěvky

Tradiční kapsáře trochu jinak

redakce

Připravte se na nový formát vysílání DVB-T2: Televizory Philips 7304 Performance Series zaručí zábavu celé rodině

redakce

Reklama

redakce