BYT

Profesionální čištění koberců v Praze do každé domácnosti

Koberce jsou běžnou součástí našich domovů, ať již z estetického nebo praktického hlediska. Mohou se stát ozdobou každé domácnosti a zajistit, aby Vaše nohy byly neustále v pohodlí a v teple. Jsou však častým chytačem prachu a nečistot a je proto nutné se o ně pravidelně starat a pečovat o ně. Postačí domácí způsob péče o koberce nebo je nutné sáhnout po profesionálních službách?

Profesionální péče o koberce díky hloubkovému čištění

Jednou za čas potřebuje profesionální péči každý koberec, aby byl zase jako nový a zároveň zdravotně nezávadný. Nezáleží přitom na jeho barvě, velikosti chlupu nebo umístění v domově. Využijte služby čištění koberců v Praze a dopřejte těmto domácím doplňkům zaslouženou péči. Firma Boček specializující se na čištění koberců v Praze používá velmi výkonnou a zároveň šetrnou metodu hloubkového čištění. Díky této technice je propíraná plocha čištěna tlakem vody spolu s působením čistícího prostředku. Následně je odsávána zpět do čistícího stroje. Pomocí tohoto čištění si firma Boček poradí i s velmi namáhanými koberci, které již ztratily svou barvu a šmrnc. Zároveň tak Váš koberec zbaví roztočů a alergenů. Pro objednání této služby stačí firmě zavolat a přenechat veškeré starosti s úklidem na nich!

Jak se pravidelně starat o koberec vlastními silami?

Abyste hloubkové a profesionální čištění koberců nemuseli řešit moc často, přinášíme Vám pár rad ohledně péče o koberce ve vlastní režii. Dlouhodobý krásný vzhled koberce a jeho trvanlivost zajistíte pravidelným luxováním, které povrch zbaví hrubých nečistot. V závislosti na typu Vašeho koberce použijte nástavec s rotačním kartáčem nebo pouze sání. Pokud s kobercem manipulujete, nikdy jej nepokládejte na vlhký povrch. Služby od čištění koberců v Praze poté stačí využívat každých 12-18 měsíců.

Související příspěvky

Kvalita Schock znamená nejsnadnější údržbu.

redakce

Jak naložit ze skvrnou od červeného vína? Kartáčové čištění koberců Praha 9

redakce

Dřezy z umělého kamene s nerezovým dnem jsou velmi žádané

redakce