BYT DŮM

Proč si vybrat matrace z líné pěny

Trápí vás bolavá záda po každé, když vstanete z postele? Není spánek kvalitní a plnohodnotně neregeneruje vaší nervovou soustavu? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, určitě se podívejte na přednosti matrace z líné pěny, jejíž potenciál je určen jen těm nejnáročnějším uživatelům hledající komfort při každodenním spánku. Líná pěna se řadí mezi unikátní typy polyuretanové pěny. Hlavní charakteristickou vlastností tohoto důmyslného materiálu je přizpůsobivost a změna tvrdosti v závislosti na teplotě. Jakmile se tedy dostane líná pěna do kontaktu s lidským tělem, okamžitě se přizpůsobí anatomii těla v celé své délce. Uživatel tak získá dokonalou oporu pro celý pohybový aparát přesně dle svých potřeb s ohledem na aktuální váhu.

 FORZA-dodani1

Matrace z líné pěny pro nejnáročnější

Matrace z líné pěny navíc nevytváří výrazně agresivní protitlak, který by stál za vznikem proleženin. Materiál se do své původní polohy vrací velice pomalu. Zakupte si i vy tuto matraci a přestanete se v noci tolik otáčet a přehazovat. Váš spánek se stane klidnějším a léčivějším než kdykoliv před tím.

CentrumZravéhoSpánku.cz nabízí výběr hned z několika řad přinášející rozdílné vlastnosti. Díky tomuto obsáhlému zaměření na cílového zákazníka si můžete vybrat přesně takovou matraci, která bude co nejvíce odpovídat vašim individuálním potřebám. S výběrem ze širokého sortimentu matrací vám tu navíc ochotně a hlavně odborně poradí.

 KL-emilly

Sendvičová matrace New Memory z líné pěny

Představme si tuto nejoblíbenější matraci z líné pěny vystupující pod názvem New Memory. Jedná se o kvalitní ortopedickou matraci vyrobenou ze dvou druhů pěny. V jádře matrace tak nalezneme jak línou, tak i studenou pěnu.

Pěny mají samozřejmě své specifické funkce a jejich kombinací je dosaženo optimálních podmínek pro kvalitní spánek. Líná pěna zajišťuje rovnoměrné rozložení váhy a tlaku celého těla a studená pěna se zvýšenou tuhostí poskytující potřebnou oporu a provzdušněnost. Paměťová pěna v designově prošitém a vzdušném potahu navíc umocňuje příjemný pocit a komfort ležení.

 Benessere_1

Související příspěvky

Přemýšlení o výhodách zimní zahrady už je na místě

redakce

Bytové inspirace

redakce

Nové moderní bydlení v Praze můžete mít i vy

redakce