BYT

Proč objednat plastový plot přímo od výrobce?

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Pokud nabízí výrobce plastového plotu – a nejen tohoto sortimentu – přímý prodej, je to vždy výhodné pro obě strany. Takovému výrobci poté odpadají náklady na zprostředkování prodeje – ať už u malých prodejců, nebo ve velkých obchodních řetězcích.

 

V konečném důsledku na tom vyděláte i vy, neboť právě vy jako zákazník platíte všechny provize, logistické náklady a další položky, které se jinak nutně promítnou do konečné ceny produktu.
Možnost takového nákupu, tedy bez provizí, nabízí česká firma KM Plast, která je přímým výrobcem plastových plotů z kvalitního PVC.
Nehovoříme zde ale o plastových plotech, které jsou vyrobené z recyklátu. Ten má totiž odlišné vlastnosti než ušlechtilé PVC.

 

Výhody plotů z PVC, které dodává KM Plast:

  • lehký materiál (nosné prvky jsou vyztužené kovovým profilem, ostatní části – jako samotné plotovky – jsou vyrobené z lehkých profilů),
  • dlouhá životnost (tento materiál je běžně používán na výrobu plastových oken, která jsou prakticky věčná),
  • bezúdržbovost (plastový plot zůstává pohledově stejný po celou dobu životnosti. Odpadají tak náklady spojené s natíráním, obměnou jednotlivých plotovek nebo dokonce celých plotových polí. Údržba spočívá pouze v omytí plotu běžným saponátem na nádobí a v následném opláchnutí vodou. Pokud chcete plotu dodat skutečně výjimečný lesk, je dobré ho občas natřít běžnou leštěnkou.),
  • výběr barev (konkrétně zmíněná společnost nabízí pět základních barev plotů: bílá, borovice, třešeň, dub nebo ořech. Jestliže si zákazník přeje jinou barvu – jako například zelenou –, musí počítat s příplatkem.),
  • odolnost vůči povětrnostním vlivům (v dnešní době se stále častěji setkáváme s extrémním počasím – extrémními teplotami pod nulou, ale naopak i tropickým počasím nebo silným větrem. Všem těmto vlivům plastový plot bez problémů odolá.).

 

Výše uvedené vlastnosti jsou podmíněné kvalitním materiálem, ze kterého jsou zmíněné plastové ploty vyrobeny, a dodržením technologických postupů při výrobě.

Kromě stále oblíbenějších plastových plotů můžete vybírat i z nabídky předokenních ohrádek nebo zahradních plůtků, jež mají stejné vlastnosti jako plastové plotovky nebo plotová pole od české firmy KM Plast, která ručí za kvalitu svých výrobků.

Pokud vás tedy tento materiál zaujal a rádi byste se dozvěděli více, navštivte www.kmplast.cz, kde naleznete také přesnou kalkulačku plotového systému a mnoho další informací.

Související příspěvky

Nová výbava koupelny! Výprodej vám navíc ušetří peníze

redakce

Rezidence Mostecká 21 spojuje luxus a historii

redakce

Najít správné bydlení v Praze nemusí být složité ani svépomocí!

redakce