BYT DŮM

Proč jsou vinylové podlahy Gerflor nejlepší volbou do domácnosti?

Dnešním tématem budou moderní podlahové materiály pro domácnosti. Jednat se nebude ani o parkety, koberce, lina, laminátové podlahy ani o dlažby, ale o druh podlah, který je v současnosti považován za nejlepší. Konkrétně se jedná o vinylové podlahy. Právě vinyl má pro podlahy v domácnostech spoustu užitečných vlastností. Zaměříme se přímo na podlahy Gerflor, které jsou ve svém oboru považovány za špičku.

Odolnost vinylových podlahy je maximální

Podlahy jsou nejvíce zatěžovaným vybavením každé domácnosti. Při výběru té správné by tedy měl být kladen maximální důraz na její odolnost proti poškození a také proti opotřebení. Samozřejmě v kombinaci s vysokou elegancí. Vinylové podlahy v obou oblastech, jak v eleganci, tak v odolnosti dosahují velmi vysokého hodnocení. Materiál je vysoce otěruvzdorný a odolá i poškození nárazem. Navíc je odolný proti vodě a vlhkosti. Svou původní krásu si tedy udrží dlouhodobě.

Několik vrstev podlahy

Vinylové podlahy jsou nejoblíbenější zejména ve své variantě plovoucích podlah. Každý díl plovoucí vinylové podlahy se skládá hned z několika vrstev. Ve spodní části je kompaktní vyztužená podkladová vrstva, na které je dekorativní film. Díky moderním technologiím výroby jsou vinylové podlahy nejčastěji nabízeny v imitacích dřevěných materiálů, ale od přírodního dřeva jsou téměř k nerozeznání. Na dekorativní vrstvě se nachází transparentní vrstva, na které je ještě PUR povrchová úprava. Díky tomuto složení vzniká podlaha se skvělými vlastnostmi v oblasti odolnosti a půvabnou elegancí.

Jestli chcete dokonalý výsledek, obraťte se na profesionály

Aby podlaha měla své původní vlastnosti, musí být také přesně instalována. Doporučujeme tedy, abyste se raději obrátili na profesionály, kteří zajistí přípravu podkladu a také samotnou pokládku přesně podle potřebných norem. Pokud máte zájem přímo o podlahy Gerflor, tak specialistou na jejich instalaci je například společnost Plancher s.r.o.

Související příspěvky

ŽUMPY, SEPTIKY, ČOV

redakce

Balkónové květy

redakce

Jak přinést dostatek stínu i do podkroví?

redakce