BYT

Proč bezpečnostní kování?

Bezpečnostní kování je kování, jehož základní funkční vlastností je chránit zámek a cylindrickou vložku před útokem zvenčí. Bytelné bezpečnostní kování pomůže odradit příležitostné zloděje, jenž raději zamíří vedle. Třeba tam, kde se kolem jednoduchého zámku blýská obyčejné kování, už na první pohled kladoucí mnohem menší odpor vůči násilnému vniknutí.
Výběrem správného kování napomůžeme ochránit svůj majetek. Bezpečnostní kování jsou opatřena bezpečnostními prvky, které znesnadňují odvrtání, kování chrání i  proti vylomení či odvrtání cylindrické vložky.

V neposlední řadě hraje bezpečnostní kování i nemalou funkci při pojištění domu nebo bytu a pokud ho máte, pojišťovny k tomu vždy přihlédnou! Jak při samotném pojištění, tak i v případě že Vás přeci jen nějaký ten zloděj navštíví. Rozhodně se vyplatí do kvalitního bezpečnostního kování investovat a nešetřit.

Odborníci z firmy Milan Vacovský – kování, zámky, trezory , která funguje již od roku 1993 radí:

Než začnete nakupovat změřte  si některé důležité míry na stávajícím kování, aby jste je mohli nahradit rozměrově a typově odpovídajícím kusem.

  • Rozteč – čili vzdálenost od středu kliky ke středu otáčení vložky
  • Tloušťka dveří – které mají být novým kování  osazené.
  • Co je pravá a levá klika – stranová orientace klik se nejsnáze určuje podle umístění šroubů, jimiž jsou kliky připevněny.

Provedení kování – klika-klika, knoflík –klika, madlo-klika. Zde hraje při výběru důležitou roli úvaha, jak často jsou dveře používány, jaká je frekvence otevírání.

Povrchová úprava kování – v dnešní době je na trhu prezentována široká škála materiálů a povrchových úprav.  Záleží zcela na úvaze klienta, pro jaký výrobek se rozhodne.

Pokud si i přes tyto rady nejste jisti, neváhejte a obraťte se na odborníky, kteří Vám vždy rádi a fundovaně poradí. Stálým zákazníkům nabízí věrnostní slevy a truhlářům rovněž velmi zajímavé slevy již od začátku spolupráce.

NÁKUP BEZ  RIZIKA

–  Na veškeré zboží poskytujeme záruku 14 dní na vrácení peněz bez udání důvodů

–  Můžete nás navštívit v našem kamenném obchodě v Klatovech.

–  Na našich zákaznících nám záleží

 


www.levnekovani.cz


Související příspěvky

Mari tunos cafer

redakce

Error 404

redakce

Jak vybrat tu pravou obývací stěnu do vašeho interiéru

redakce