BYT

Privátní bazén u domu – výhody řešení z nerezové oceli

Doby, kdy jsme v amerických filmech či TV seriálech záviděli u domů soukromé bazény a s nimi i možnost vykoupat se a lenošit u vody kdykoliv chcete,  jsou naštěstí už dávno pryč. Dnes máme bazén skoro u každého rodinného domu či  rekreační chalupy.  S místem na bazén se počítá už při projektování stavby.

Soukromé bazény z nerezové oceli s broušeným povrchem od společnosti Berndorf Bäderbau navodí dovolenkovou oázu u každého rodinného domu, mají dlouhou životnost, jsou trvale těsné, odolné vůči povětrnostním vlivům a optimálně hygienické.

Výhody
Když se seznámíte s argumenty pro použití nerezové oceli,  zjistíte, že její velké  množství výrobních předností bude rozhodující pro vaši volbu, jaký bazén zvolit.

Jsou to především:  neomezená životnost bez ztráty optické kvality,  důvodem je odolnost vůči UV záření,  optimální hygienické podmínky,  hladký povrch beze spár, trvalá těsnost, vysoká pružnost materiálu – odolnost vůči sedání,  krátká doba výstavby díky průmyslové prefabrikaci komponentů, hospodárný způsob provozu při minimálních nákladech na čištění a vůbec údržbu, možnost doplnění o celou řadu atrakcí a vestavných prvků.

Ale hlavně – bazén je možno použít jak v interiéru, tak i v exteriéru. Bez rizika poškození mrazem – bazény z nerezové oceli přezimují v napuštěném stavu.

O výrobci
Firma Berndorf Bäderbau je od roku 1960 předním výrobcem a dodavatelem bazénů a bazénových komplexů z nerezové oceli.  Jejich zkušenosti a know-how jsou výsledkem více jak 5.000 postavených koupališť a bazénů. Každý bazén je sestaven individuálně na základě požadavků zákazníka. Odborníci ze společnosti Berndorf Bäderbau naleznou optimální řešení pro jakoukoli oblast a toto řešení  se realizuje na profesionální úrovni.

Bazén z nerezové oceli firmy Berndorf Bäderbau je zárukou pro báječný požitek z koupání na vlastním pozemku.

držitel certifikátů ISO 9001, ISO14001,ČSN OHSAS 18001,ISO 3834-2, DIN 18800-7

nerezové bazény, aquaparky,
(výroba, montáže, servis, poradenství)

BERNDORF BÄDERBAU s.r.o.
Bystřice 1312
739 95 Bystřice
tel/fax : 558 362 389, 558 326 387
mobil : 800 33 11 73 , 602 585 700
www . berndorf-baederbau.com


Související příspěvky

Zařizujete obývací pokoj a nevíte jak na to?

redakce

Moderní sprchové kouty – přehledně na jednom místě

redakce

TAUER ELEKTRO – stožár na trhu s elektrospotřebiči

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.