BYT

Příslušenství k bazénu

Krásný bazén na zahradě je snem každého majitele domu. Když už má člověk to štěstí a pořídí se rodinný dům se zahradou, jistě si přeje při výhledu z okna spatřit bazén. Není nad to, když se člověk při letních pařácích může zchladit, či relaxovat v bazéně na lehátku. Je to taková ideální představa stráveného dnu snad každého z nás. Pořídit si bazén však vůbec není jednoduchá záležitost. Jsou jich různé druhy, tvary a velikosti a samozřejmě i cena.

Pokud už jste si bazén vybrali a pořídili, jistě Vás bude zajímat i příslušenství, které lze k němu pořídit. Ať už je to žebřík, bez kterého byste se do bazénu vůbec nedostali nebo vysavač či čistič, který pomůže odstranit nečistoty z jeho dna. V letních měsících je hezké i koupání v noci, krásný je pohled na osvětlený bazén za pomocí různých bazénových světel, které lze rovněž pořídit několika velikostí a tvarů. Hodit se bude i digitální teploměr, díky kterému zjistíte, jak moc umí sluníčko či nějaké topení vyhřát vodu ke koupání. Jedna z nejdůležitějších věcí potřebných k venkovnímu bazénu je čerpadlo, která jsou určena pro filtrování a cirkulaci vody. Čerpadla bývají velmi odolná proti působení chemie a chlóru. Kolikrát se stane, že do vody v bazénu spadne nějaký kolem letící hmyz, na něj Vám nejlépe pomůže síťka, díky ní lze nechtěný hmyz z vody vytáhnout. Neobejdete se ani bez chemických  přípravků určených do bazénu, aby si voda v něm zachovala čistotu a nebyla zdraví škodlivá.

Všechna tato příslušenství k bazénu určitě využijete, nikdo se nechce koupat v zelené, nečisté vodě. Teď už zbývá jenom pořídit k bazénu pohodlné lehátko, plavky a opalovací krémy a doufat v krásné, slunečné počasí. Pak ještě nějaký ten dobrý drink, pozvat si přátele a odpočinout si od každodenních pracovních starostí a povinností.

 

www.luxx.cz

Související příspěvky

Už znáte inovativní svět PartyLite?

redakce

Nový web pro zájemce o krby a kamna

redakce

LEDeshop.cz – LED světelné zdroje

redakce