BYT

Při výběru podlahy se soustřeďte na kvalitu

Výběr správného druhu podlahy je zásadní rozhodnutí v každé domácnosti. V dnešní době je nejpopulárnějším druhem podlahy podlaha plovoucí. Bohužel na našem trhu je velké množství plovoucích podlah s nízkou kvalitou. Přitom kvalita a odolnost podlahy by měly být klíčové faktory při vašem výběru. Podlaha bude totiž velice namáhaná, ve všech místnostech v domě.

 

   Dub sibiřský

 

Chcete opravdu kvalitní plovoucí podlahu? Zvolte FatraClick!

Problémem levných modelů plovoucích podlah je jejich nízká kvalita. Takové podlahy jsou méně odolné proti opotřebení, proti nárazu, proti odštěpení a časem ztrácí své kouzlo. Při volbě levné a nekvalitní plovoucí podlahy sice můžete ušetřit při jejím nákupu, ale její životnost je výrazně zkrácená a zanedlouho vás bude čekat výměna. Pokud se chcete zbavit všech starostí o životnost plovoucí podlahy, vsaďte na podlahu FatraClick. Jedná se o moderní plovoucí vinylovou podlahu od společnosti Fatra. Tato podlaha vás překvapí nejen svou odolností, ale také mnoha dalšími užitečnými vlastnostmi.

 

   Kaštan

 

FatraClick není obyčejná plovoucí podlaha

Vinylová plovoucí podlaha FatraClick je dokonalá především díky své struktuře. Spodek každého kusu podlahy FatraClick je opatřen korkovou vrstvou, která je výbornou tepelnou a zvukovou izolací. Deska je vyrobena z HDF materiálu se zvýšenou odolností proti vlhkosti. Snadnou montáž zajišťuje patentovaný Uniclic® systém. Vrchní část desek je vybavena vinylovou designovou vrstvou. Pro vyšší odolnost je na vinylovou vrstvu ještě aplikovaná PUR ochranná vrstva. Pokládku podlahy FatraClick zvládnete i bez větších odborných zkušeností a podlaha je okamžitě připravena k použití.

Kompletní informace získáte na www.fatrafloor.cz.

Související příspěvky

SolarVenti jako nenáročné řešení pro zdravé bydlení

redakce

Co oči vidí – výplně vestavěných skříní

redakce

Vkročte do nového roku ve velkém stylu! Pořiďte si nový nábytek – nyní s výraznou slevou!

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.