BYT

Představujeme novostavby na Praze 4 – je hodně o co stát!

Praha 4 je městská část ležící jižně od centra na pravém břehu Vltavy. Díky její strategické poloze je jednou z nejvyhledávanějších pražských lokalit. Praha 4 nabízí blízkost centra a současně i klid přírody. Na území Prahy 4 vyrostlo v posledních několika letech hned několik zajímavých projektů, které nabídly nové byty či domy. 3 nejzajímavější si představíme právě v tomto článku.

 758

  1. Novostavba Domy Cholupice

Projekt nabídne celkem 13 moderních řadových domů. První etapa výstavby byla započata v létě letošního roku, do jara 2016 by mělo být hotovo 7 domů. Projekt má za cíl nabídnout moderní bydlení v Praze především pro rodiny s dětmi. Cílem je, aby si rezidenti mohli užívat všech výhod velkoměsta a současně měli možnost vyrazit do přírody kdykoliv se jim zachce. Dispozice domů jsou 5+kk, liší se od sebe pozemky – ty nabízí prostor od 250 m2 do 450 m2. Každý dům má praktickou garáž s venkovním stáním.

  1. Modřanský Háj

Mezi novostavby Praha 4 hodné pozornosti patří Modřanský Háj. Projekt vznikl v blízkosti ulice Štolcova a jeho největší výhodou je, že je obklopen přírodou a současně se odsud lehce a rychle dostanete i do centra Prahy. Nové byty mají prostorné balkony, terasy a patří k nim i zahrádky. Díky modernímu pojetí patří mezi nejlepší projekty, které kdy byly v Praze realizovány.

 755

  1. Michelské zahrady

Do třetice vám chceme představit projekt Michelské zahrady – patří mezi novostavby Praha, které mohou uspokojit každého. Projekt vznikl v ulici U plynárny a nabízí čtyřicet moderně koncipovaných bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk, ty největší byty mají užitný prostor 119,9m2! Rezidenti mají k dispozici i podzemní parkovací místa. Výhodou bytů jsou i prostorné terasy či terasové zahrádky.

Pokud se vám projekty zalíbily a měli byste o bydlení zájem, příliš dlouho neváhejte…

Související příspěvky

NÁKUPNÍ RÁDCE – AKUMULAČNÍ NÁDRŽE

redakce

Module Variations

redakce

AV interiéry dává kuchyním nový rozměr

redakce