BYT

Praktické, moderní a kvalitní látkové rolety od Rolrols

Stále hledáte způsob, jak efektivně zastínit vaše okna? Řešení už máte na dosah ruky. Specialista na rolety – společnost Rolrols – nabízí oblíbené látkové rolety, které uspokojí i ty nejnáročnější.

Látkové rolety chrání před světlem s elegancí

Látkové rolety patří mezi velice oblíbené prvky stínící techniky, které výrazně doplňují prostředí domu či bytu podobně jako záclony či závěsy. Nejen, že nás chrání před nadměrným slunečním světlem a nežádoucími pohledy zvenčí, ale v dnešní době jsou, díky novému modernímu designu, stále více populárnější i jako estetický nebo dekorační doplněk, který dotváří interiér. Novinkou na českém trhu jsou látky opatřené povrchem z nesavého materiálu DustBlock, které samozřejmě v sortimentu společnosti Rolrols nalezete.

Mnoho barev a různé konstrukce

Rolrols se snaží plnit všechny individuální požadavky každého zákazníka. Proto nabízí látkové rolety v několika různých provedeních. Rolrols dodává celkem 8 provedení rolet, jejichž konstrukce je kovová nebo plastová. Vybírat si můžete i barvu své látkové rolety. Pro ty nejnáročnější je připraveno i zdobení látkových rolet pomocí okrasných volánů v různých tvarech.

Proč látkovou roletu?

Odpověď je jednoduchá. Látkové rolety (samozřejmě, že záleží na zvoleném materiálu) dokáží efektivně zastínit místnosti. Jejich další výhodou je estetičnost. V neposlední řadě se látkové rolety Rolrols vyznačují dlouhou životností.

Zastiňte svoje okna efektivně a pořiďte si látkové rolety od Rolrols. Více informací o látkových roletách naleznete na www.rolrols.cz .

Související příspěvky

Vybíráme matraci – jak a kde nejvýhodněji?

redakce

Textil v bytě

redakce

Postel – základ kvalitního spánku

redakce