Search

Praha 5 a její TOP developerské projekty

Městská část Praha 5 má hodně co nabídnout. Každý její obyvatel může těžit z blízkosti centra, pestrého kulturního života a užívat si přírodu. Právě tato část Prahy se stabilně řadí mezi nejoblíbenější místa k bydlení. Tento trend nemohl uniknout developerským společnostem, které právě zde vybudovaly mnoho zajímavých rezidenčních projektů. Přehled těch nej najdete právě v tomto článku.

 

Slunečné terasy

Jsou jedním z největších developerských projektů vůbec. Postaveny byly celkem 4 šestipodlažní viladomy, které nabízí úctyhodných 135 bytových jednotek. Možné je zde koupit i byty o rozloze až 172,7 metrů čtverečních! Bydlení v tomto projektu uspokojí rozhodně i ty nejnáročnější. Projekt se nachází ve čtvrti Stodůlky a Řeporyje.

 

Rezidence Anděl4100

Rezidence Anděl byla leží nedaleko moderního obchodního centra Nový Smíchov. Jedná se o projekt s luxusními byty Smíchov. Celkem je k dispozici 43 bytů v dispozičním řešení 2+kk až po prostorné 5+kk. Komfort bydlení zvyšují podzemní garáže a recepce s 24 hodinovým provozem.

 

Na Radosti

Je projekt ležící na hranici městské části Praha 5 a 6. Na první pohled zaujme velmi netradičním vzhledem, kterým ale perfektně zapadá do okolí. Bytový dům nabízí nové byty v Praze o dispozicích 1+kk až po 4+kk. potěší, že byty v prvním patře mají předzahrádky, ostatní mohou nabídnout svým obyvatelům balkony či lodžie.

 

Sacre Coeur 24096

Patří do skupiny opravdu výjimečných projektů. Úžasné je provedení celé stavby i bytů samotných. Sacre Coeur 2 to je celkem 72 prostorných bytů o dispozičním členění 1+kk až 6+kk. Jedná se především o moderní byty Praha 5 pro náročnou klientelu. V rámci projektu bylo postaveno i 5 penthousů.

 

RADA – jestliže se zajímáte o bydlení na Praze 5, jednejte rychle. Zájem je dost velký. Pokud teprve plánujete hypotéku, v tomto článku najdete několik rad, na co byste si rozhodně měli dát pozor.

4131

 

 

 

 

 

 
6 x komentováno u “Praha 5 a její TOP developerské projekty

 1. Healing’s Dragon

  to seek out matters to improve my website!I suppose its alright to generate utilization of a handful of within your principles!!

 2. fue.mobi napsal:

  The Slave of the Husband

  Looking for in advance to studying extra from you afterward!…

 3. parking napsal:

  Whispering Misty

  So sorry you will pass up the workshop!

 4. sms lan nu napsal:

  The Absent Game

  In between me and my husband we have owned more MP3 gamers over the years than I can count, such as Sansas, iRivers, iPods (classic & touch), the Ibiza Rhapsody, etc. But, the last few decades I’ve settled down to one line of gamers.

 5. DIRECTV napsal:

  The Silent Shard

  This will almost certainly be pretty useful for many of your employment I decide to you should not only with my web site but

 6. here napsal:

  Whispering Misty

  So sorry you can skip the workshop!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *