BYT FINANCOVÁNÍ

Praha 5 a její TOP developerské projekty

Městská část Praha 5 má hodně co nabídnout. Každý její obyvatel může těžit z blízkosti centra, pestrého kulturního života a užívat si přírodu. Právě tato část Prahy se stabilně řadí mezi nejoblíbenější místa k bydlení. Tento trend nemohl uniknout developerským společnostem, které právě zde vybudovaly mnoho zajímavých rezidenčních projektů. Přehled těch nej najdete právě v tomto článku.

 

Slunečné terasy

Jsou jedním z největších developerských projektů vůbec. Postaveny byly celkem 4 šestipodlažní viladomy, které nabízí úctyhodných 135 bytových jednotek. Možné je zde koupit i byty o rozloze až 172,7 metrů čtverečních! Bydlení v tomto projektu uspokojí rozhodně i ty nejnáročnější. Projekt se nachází ve čtvrti Stodůlky a Řeporyje.

 

Rezidence Anděl4100

Rezidence Anděl byla leží nedaleko moderního obchodního centra Nový Smíchov. Jedná se o projekt s luxusními byty Smíchov. Celkem je k dispozici 43 bytů v dispozičním řešení 2+kk až po prostorné 5+kk. Komfort bydlení zvyšují podzemní garáže a recepce s 24 hodinovým provozem.

 

Na Radosti

Je projekt ležící na hranici městské části Praha 5 a 6. Na první pohled zaujme velmi netradičním vzhledem, kterým ale perfektně zapadá do okolí. Bytový dům nabízí nové byty v Praze o dispozicích 1+kk až po 4+kk. potěší, že byty v prvním patře mají předzahrádky, ostatní mohou nabídnout svým obyvatelům balkony či lodžie.

 

Sacre Coeur 24096

Patří do skupiny opravdu výjimečných projektů. Úžasné je provedení celé stavby i bytů samotných. Sacre Coeur 2 to je celkem 72 prostorných bytů o dispozičním členění 1+kk až 6+kk. Jedná se především o moderní byty Praha 5 pro náročnou klientelu. V rámci projektu bylo postaveno i 5 penthousů.

 

RADA – jestliže se zajímáte o bydlení na Praze 5, jednejte rychle. Zájem je dost velký. Pokud teprve plánujete hypotéku, v tomto článku najdete několik rad, na co byste si rozhodně měli dát pozor.

4131

 

 

 

 

 

 

Související příspěvky

Joomla!

redakce

Kaucibus eu laoreet nunc

redakce

Jak vybrat tu pravou obývací stěnu do vašeho interiéru

redakce