BYT

PR Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů, s. r. o.

Značka OSMA je na českém trhu více než 15 let a za tuto dobu se stala nejen synonymem kvality, ale také dokonalého propojení výroby, kontroly jakosti, obchodního a poradenského servisu. Velký důraz je také kladen na šetrný přístup k přírodě díky dokonalé těsnosti propojených prvků kanalizačních systémů OSMA.

Potrubí z plastu – potrubí současnosti a budoucnosti

Polypropylen vyniká velmi dobrou chemickou a mechanickou odolností, díky velmi nízké hustotě materiálu jsou všechny prvky velmi lehké. Výborné vlastnosti umocňuje použití izotaktického polypropylenu, který je charakteristický pevnými a tuhými polymerními krystaly. Vysoce zajímavá a skvěle využitelná je i odolnost materiálu proti proražení, kterou si zachovává i při teplotách až do -35 °C. Všechny tyto vlastnosti doslova předurčují polypropylen k využití pro výrobu potrubí.

PROČ firma Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů vsadila na PLASTOVÉ POTRUBÍ? Protože si uvědomuje nesčetné výhody polypropylenu.

Menší hmotnost i při větších stavebních délkách umožňuje snadné a rychlé uložení, zpracování a bezproblémovou přepravu, což se projevuje na snížení nákladů na ukládání a dopravu.

Rychlé, snadné a nákladově výhodné technologie spojování, k nimž patří například zasunutí do sebe nebo slepení, eliminuje nutnost instalace těžkého zařízení na staveništi.

Technologie spojování jsou trvale spolehlivé, takže eliminuje riziko nutnosti nákladných oprav spojů.

Díky typickému zabarvení lze jednotlivé typy plastů snadno a spolehlivě rozlišit.

Plast je odolný proti korozi a hnití.

Pružné trubky a jejich spoje zaručí odolnost proti prasknutí například při pohybech a sesedání půdy, což se projevuje dlouhou životností potrubí i v náročnějším terénu.

Velmi malý odpor vnitřního tření vytváří maximálně příznivé podmínky pro proudění vody.

Hladkost vnitřních ploch brání vzniku usazenin, takže odpadá nutnost nákladného čistění potrubí.

Pevnost systému v souladu s aplikací jde ruku v ruce s vysokou životností systému.

Plastové trubky jsou k dostání i v malých rozměrech

Velmi speciální stanovené úkoly zvládne plastový systém obvykle jako jediný možný na trhu.

Velká rozmanitost materiálů (PVC, PP, PE, …) je dalším kladem plastového potrubí.

Široký sortiment tvarovek v nabídce vylučuje problémy při realizacích  kanalizačního a odpadního potrubí ve členitých stavbách.

Zásluhou recyklovatelnosti nejsou trubky OSMA zátěží pro životní prostředí, představují tedy ekologicky šetrné řešení.

Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů, s. r. o. je největším výrobcem plastových potrubních systémů v České republice. Dodává na trh komplexní systém kvalitní kanalizace a potrubí z plastu. Značka OSMA je symbolem dokonalé symbiózy výroby, kontroly jakosti, obchodu, logistiky, marketingu a poradenství. Zázemí nadnárodní společnosti firmě  umožňuje poskytovat klientům špičkové technologie a produkty spojené s vysokou kvalitou navazujících služeb.

 

Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů, s. r. o.
Komorovce 1, Humpolec 1
INFO LINKA: 565 777 111

 


www.kanalizacezplastu.cz


Související příspěvky

Lapače komárů

redakce

Levné byty v Praze? Ano, je to možné!

redakce

Stavební pouzdro JAP 710 Komfort – kvalita za příjemnou cenu!

redakce