BYT

Povlečení od Matějovského zahřeje a dodá interiéru atmosféru

Untitled document

Pro příjemný spánek je důležitá nejenom kvalitní a pohodlná postel, ale také ložní povlečení, které nás bude hřát po celou noc. Široký výběr krásného a funkčního povlečení nabízí společnost Matějovský.
 
Právě teď v období zimy se nám prostě z postele nechce.
Ložnici do zimní nálady teplého domova zahalí povlečení společnosti Matějovský. Příjemné barvy a osvědčená kvalita v materiálu krep, bavlněný satén a bavlna deluxe vám zpříjemní dlouhé zimní noci.
 

Zemité tóny
V nabídce společnosti Matějovský objevíte nádherné povlečení v jemných i zemitých tónech od světle zelené, přes tyrkysovou po hnědou. Vzory připomínají podzimní krajinu, která vnese do interiéru špetku přírodního naturelu a klidné atmosféry.

 

Geometrické tvary
Velmi netradiční je například povlečení s názvem Talia, které zaujme geometrickými vzory. Svým barevným provedením v tyrkysové a starorůžové se nabízí jako varianta dámská nebo pánská.

 

Jemně květinový vzor
Milovníky jemných vzorů a květin určitě potěší povlečení Iris, které jemně kombinuje geometrický vzor s podtextem květinového motivu. Světle zelené tóny kombinované s fialovou vnesou do ložnice teplé letní dny.
 

Světlo a tma
Kontrast světlých a tmavých tónů přináší povlečení Verdict. Barevná kombinace černé a bílé s akcentem cihlové je jako stvořená do minimalistických interiérů.

 

Výrazný Esling
V nabídce najdete i povlečení Esling v tyrkysovo-bílo-hnědé s akcenty zelené. Toto povlečení oživí jednoduše laděný interiér svou výrazností!

Všechna zmíněná povlečení společnosti Matějovský jsou v materiálovém provedení krep a bavlna deluxe s komfortním zipovým uzávěrem. Tento prvotřídní materiál má vyšší pevnost, je příjemný na omak a velmi dobře na něm drží barevný potisk re-aktivními barvami.

Povlečení jsou k dostání ve variantě:

–          na jedno lůžko v klasickém rozměru 140×200 cm nebo v prodloužené délce 220 cm

–          na dvoulůžko v rozměru 210 x 200 až 240 cm

–          polštáře mají rozměr 70 x 90 cm.

www.matejovsky-povleceni.cz

 

Související příspěvky

Rozšířená nabídka laminátových krytin WITEX

redakce

Projekt NA VACKOVĚ – v Praze 3 roste moderní bydlení i pro rodiny s dětmi

redakce

VCHODOVÉ DVEŘE – BOHEMIA PLAST KLADNO

redakce