BYT

Posypová sůl už nemá šanci!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Posypová sůl je dobrým přítelem řidičům, ale pro majitele domů je to spíše nepřítel. Podobně, jako má posypová sůl neblahý vliv na karoserii vozu, tak také stejným způsobem poškozuje fasády domů nebo oplocení pozemků. Proti posypové soli je možné se bránit zábranami…našli jsme pro vás ale ještě jedno – mnohem efektivnější řešení…

Plastový plot soli odolá

Jednoduché a efektivní řešení pro všechny majitele nemovitostí v blízkosti silnic představuje kvalitní plastový plot. Konkrétně to může být například plastový plot od firmy KM PLAST, který splňuje ČSN ES ISO 10545-13. To znamená, že odolá všem agresivním látkám, jako jsou roztoky solí, louhů nebo kyselinám. Je tak velmi vhodný právě do blízkosti silnic. Díky konstrukci plastový plot od KM PLAST slouží nejen k oplocení pozemku, ale tvoří také účinnou bariéru, která ochrání vaši nemovitost před nežádoucími následky posypové soli.

Snadná údržba

U dřevěných nebo kovových plotů dochází vlivem soli k narušení povrchové úpravy laku. Po zimě je pak nutné plot znovu natřít, aby nedocházelo k jeho další destrukci. V případě plastového plotu od firmy KM Plast k ničemu podobnému nedochází. Po zimě jej v případě potřeby můžete pouze jednoduše omýt běžným prostředkem na nádobí a opláchnout vodou.

Barevné variace

Plastový plot také můžete sladit s barvou fasády domu. Plastový plot můžete mít v klasické bílé barvě, ale k výběru jsou také plotovky v barvě imitace dřevěných povrchů – borovice, třešeň, dub a ořech.

POZOR SLEVA

Plastový plot jistě oceníte! S jeho nákupem neotálejte. KM PLAST nyní totiž poskytuje speciální zimní slevy. Objednejte si nový plot ještě dnes.

Více na www.kmplast.cz.Související příspěvky

Nová kuchyně vás nemusí stát balík! Poradíme vám, na koho se obrátit

redakce

Sedací pytle a vaky pro moderní bydlení a zdravé sezení

redakce

Nabídka luxusních bytů v Praze vás překvapí! Jaké skvosty se nabízejí?

redakce