BYT

Postel se má stát dominantním nábytkem každé ložnice

Ložnice je jednoznačně místností, ve které má probíhat odpočinek a regenerace. Ložnice nemusí být vybaveny množstvím nábytku. Hlavní součástí ložnice je postel. Postel by měla mít funkci dominantního kusu nábytku v ložnici a od postele by se měl odvíjet také celý styl vaší ložnice.

Čím se řídit, když vybíráte postel?

Při výběru postele musíte hledět především na tři součásti. Jedná se o korpus postele, rošty a matrace. Výběr těchto částí není radno podceňovat a vybírat opravdu pečlivě. Korpus postele je především designován záležitost. Korpusy vybíráme podle našeho vkusu tak, aby se nám líbily a hodili se do daného stylu vybavení. Rošty a matrace jsou určeny pro náš kvalitní spánek. Můžete vybírat tvrdší nebo měkké varianty. Podle toho, co je pro vás pohodlnější.

 

Jak se postele liší?

Druhů postelí je v dnešní době mnoho a každý z nás si vybírá nejen podle vkusu,a ale také podle způsobu využití a velikosti prostoru. Jinou postel si budete vybírat do ložnice, jinou do pokoje pro hosty a jinou do dětského pokoje. Pokud máte v domácnosti méně místa, můžete si vybrat některou ze široké nabídky postelí s úložným prostorem. Vaše děti také jistě ocení, když jim do pokoje pořídíte patrovou postel. Patrová postel je pro děti opravdovým zážitkem. A vybírání postele do ložnice bude jistě velmi příjemné. Manželské postele se standardně vyrábí v rozměrech 160x200cm nebo 180×200. Ovšem není problém objednat si na přání i větší. A čalouněné postele se jistě stanou okrasou každé místnosti.

Velice rozsáhlou nabídku postelí do celého domu naleznete

na www.jena-nabytek.cz.

Související příspěvky

Proč je Praha 8 ideální lokalitou k bydlení?

redakce

Prefa Praha a.s.

redakce

Nový dům? RYKOS s.r.o. je správná volba

redakce